جدیدترین خودرو برقی هیوندای را بشناسید/ فیلم

شما در حال تماشای RM۲۰e، جدیدترین خودرو هیوندای، در دنیای خودرو‌های الکتریکی با عملکرد بالا هستید. این خودرو جدید در نمایشگاه خودروی پکن امسال به نمایش درآمد که به لطف پیشرانه برقی در وسط ماشینکمتر از ۶۰۰ اسب بخار قدرت دارد.

آلبرت Biermann، رئیس تحقیق و توسعه در هیوندای، گفت: “RM۲۰e جدیدترین خودرو برقی هیوندای است. پلت فرم RM، این خودرو را به دهه جدیدی از قرن بیست و یکم متمرکز بر محیط زیست هدایت می‌کند و باعث می‌شود تا عملکرد برق در محیط‌های عادی جاده کشیده شود.

RM۲۰e نمایانگر یک فصل انقلابی جدید از عملکرد الکتریکی برای سری Racing Midship است و مهندسان هیوندای همچنان به کسب بینش ارزشمندی در زمینه پویایی عملکرد انتشار صفر می‌پردازند.

RM۲۰e با تمام ریزه کاری‌های اتومبیل گردشی شباهت زیادی به Veloster N دارد، اما مهندسان هیوندای مشغول ایجاد یک خودرو کاملا متفاوت در زیر سطح بوده اند.

RM۲۰e مخفف Racing Midship است و به این دلیل است که هیوندای پیشرانه الکتریکی خود را در وسط ماشین قرار می‌دهد و نیرو را فقط به چرخ‌های عقب می‌رساند. این بدان معنی است که RM۲۰e همان ویژگی‌های هندلینگ (بدون آلایندگی) را دارد که یک ماشین مهندسی متوسط ​​خواهد داشت.

RM۲۰e از یک باتری مایع خنک ۶۰ کیلووات ساعت و فناوری موتور ۸۰۰ ولت برای تولید ۵۸۸ اسب بخار قدرت و ۷۰۸ پوند فوت گشتاور استفاده می‌کند. ۶۲ مایل در ساعت در کمتر از سه ثانیه از حالت سکون می‌رسد، در حالی که ۱۲۴ مایل در ساعت ۹.۸۸ ثانیه طول می‌کشد.

هیوندای اخیراً همکاری با Rimac، تولیدکنندگان پیشرفته فناوری EV در کرواسی را نشان داد. به نظر می‌رسد که این ماشین قبل از مشارکت در حال توسعه بود، اگرچه به دلیل اینکه یک پلتفرم توسعه یافته است، مطمئناً از دانش Rimac در آینده بهره‌مند خواهد شد.

اتومبیل‌های اسپرت برقی هیوندای با ورودی مهندسی Rimac شریک استراتژیک جدید، که پرچمدار عملکرد الکتریکی خود، Hypercar C_Two است، در سال ۲۰۲۱ با قدرت ۱۹۹۹ اسب بخار و حداکثر سرعت ۲۵۸ مایل در ساعت تولید خواهد شد.

هیوندای گفت که نمونه اولیه پلت فرم RM، همراه با رشد Rimac تکامل خواهد یافت و اینکه برند N آن را به خط مقدم مسئولیت زیست محیطی تبدیل کند، بخشی از برنامه آن برای معرفی ۴۴ مدل الکتریکی تا سال ۲۰۲۵ است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،جزئیات در مورد آنچه از اولین اتومبیل‌های برقی N هیوندای انتظار می‌رود کم است، اما از کارکنان این شرکت می گوید: نمونه اولیه اتومبیل اسپرت RM۲۰e به وضوح نشانه آرزو‌های مارک برقی آینده برای عملکرد N نام تجاری هیوندای است و N را به ژانر معتبر ابرخودرو منتقل می‌کند.