تیراندازی به سربازان پلیس راهور در سیستان

    کد خبر :957459
کیوسک پلیس در سیستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که ساعت ۱۹ شب جاری در محل کیوسک بازار واقع در خیابان امام خمینی شهرستان چابهار دو نفر شرور مسلح به صورت ناجوانمردانه به دو تن از سربازان وظیفه پلیس راهور که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند حمله و به سمت آنان تیراندازی کردند و از محل متواری شدند.

سردار محمد قنبری در تشریح این حادثه بیان کرد؛ در اثر تیراندازی یکی از افراد مسلح که لباس محلی به تن داشت، سرباز وظیفه بنیامین فاضلی اهل سراوان از ناحیه کتف مجروح و سرباز وظیفه عارف هوتی اهل چابهار نیز از ناحیه کتف مجروح شدند که هر دو سرباز وظیفه بلافاصله به بیمارستان منتقل و کادر درمان اقدامات فوری و خوبی را برای معالجه آنان شروع کردند.

سردار قنبری در ادامه بیان کرد؛ با سرنخ‌های خوبی که به‌دست آمده و تیم ویژه‌ای که از زبده‌ترین کارآگاهان در این زمینه تشکیل شده اقدامات گسترده‌ای برای دستگیری ضاربان از خدا بی‌خبر شروع شده و انشالله در کمترین زمان ممکن دستگیر، محاکمه و به سزای اعمال خود خواهند رسید.

سردار قنبری گفت: این گونه اقدامات مذبوحانه پلیس را در ارائه خدمات به مردم مصمم تر می‌کند و مردم نیز هر گونه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردند از طریق ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

ایسنا/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید