توضیحات هواپیمایی هما درباره نقص فنی پرواز تهران- مشهد و عذرخواهی از مسافران

    کد خبر :875369
توضیحات هواپیمایی هما درباره نقص فنی پرواز تهران- مشهد و عذرخواهی از مسافران

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مسافران پرواز تهران- مشهد که به دلیل نقص فنی هواپیما منجر به بازگشت به فرودگاه مهرآباد شدند، عذرخواهی کرد.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ضمن عذرخواهی از مسافران پروازهای ۴۶۶ تهران به مشهد و ۴۶۷ مشهد به تهران برای مشکل پیش آمده در روز دهم دی‌ماه، اعلام‌کرد: پرواز ۴۶۶ تهران به مشهد در ساعت ۲۰ روز دهم دی‌ماه فرودگاه مهرآباد را ترک کرد و پس از یک ساعت پرواز به علت کاهش فشار هوای داخل کابین (پرشرایزشن)، خلبان با توجه به نقص فنی و رعایت ایمنی، برای رفع مشکل تصمیم می‌گیرد به فرودگاه مهرآباد مراجعت کند.

این اطلاعیه می‌افزاید: پس از فرود هواپیما با هماهنگی‌های انجام شده، برنامه‌ریزی لازم برای هواپیمای جایگزین و گروه پروازی انجام گرفت و سرانجام مسافران با هواپیمای جایگزین در ساعت ۴۰ دقیقه بامداد به مشهد عازم شدند.

در مدت حضور مسافران در فرودگاه مهرآباد تا آماده شدن هواپیمای جایگزین، از مسافران پذیرایی به عمل آمد.

به گزارش ایرنا، این اطلاعیه می افزاید: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، با عذرخواهی مجدد و تشکر از همکاری مسافران پرواز تهران به مشهد و برعکس یادآور می‌شود ایجاد مشکل فنی در هواپیما، از موارد غیرقابل پیش‌بینی است که در صورت بروز آن، خلبان با توجه به دستورالعمل‌های ایمنی در جهت تامین امنیت مسافران عمل می‌کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید