توضیحات نوبخت درباره افزایش پلکانی حقوق کارمندان

  • سیاسی
  • یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ۸:۴۴
    کد خبر :672725
توضیحات نوبخت درباره افزایش پلکانی حقوق کارمندان

حقوق افرادی که بیش از سقف تعیین شده است ۱۲ درصد افزایش پیدا کند و ۳ درصد دیگر به حقوق افرادی که زیر سقف مشخص شده است، تخصیص داده شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: علاوه بر افزایش ۱۵ درصدی با استفاده از روش پلکانی نزولی حقوق کارکنان به کف حقوق در نظر گرفته شده افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش خانه ملت، محمدباقر نوبخت در خصوص افزایش پلکانی حقوق کارمندان، اظهار داشت: به صورت متوسط منابع افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ دیده شده است اما سناریوی برای عملکرد افزایش حقوق پلکانی کارمندان نیز در نظر گرفته‌ایم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: به صورت مثال در راهکار افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت کف حقوق ۳ میلیون تا ۲ میلیون ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود که باید به صورت پلکانی نزولی افرادی که کمتر از میزان مشخص شده حقوق دریافت می‌کنند به این حداقل برسند.

وی ادامه داد: حقوق افرادی که بیش از سقف تعیین شده است ۱۲ درصد افزایش پیدا کند و ۳ درصد دیگر به حقوق افرادی که زیر سقف مشخص شده است، تخصیص داده شود.

این عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه سناریوهای متفاوتی را در نظر داریم که در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: هر تصمیمی که در زمینه افزایش پلکانی حقوق کارکنان در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه و صحن علنی مجلس مورد تصویب قرار بگیرد اجرا می‌کنیم.

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
  1. بازنشسته گفت:

    بسمه تعالی – جناب نوبخت ازخیلی وقت پیش پله های پلکان شما باتورم کمرشکن (تصنعی که خودایجادکرده اید)شکسته شده است،لذا باید قانون خدمات کشوری را درست حسابی اجراکنید،تابازنشستگان وشاغلان فرودست نیز بتوانندلااقل ماهانه یک باربرای خانواده شان گوشت ومواد پروتئنی بخرند،خواهشمند است بیش ازاین یوغ مقاومت را به گردن اقشار کم درآمد،نیندازید،ازسفره مدیران رده بالا،دولتمردان،مجلسیان، قضات و… سرملیه دارانی که توسط شما به سرمایه کلان دست یافته اند نیز برای مقاومت مایه بگذارید،آگاه باشیدهرجریان غیره منتظره که درکشوربوجود می آید،زاییده ناعدالتی ها میباشد. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید