تغییرلوگوی توییتر و افزایش ارزش یک ارز دیجیتال/ عکس

    کد خبر :985611

جنجالی‌ترین اقدام ایلان ماسک در توییتر رقم خورد و نماد دوج‌کوین جای پرنده آبی مشهور توییتر را گرفت تا قیمت این ارز دیجیتال یک شبه ۳۰ درصد افزایش پیدا کند!

توییتر در روز دوشنبه ۱۴ اسفند با جایگزین کردن نماد پرنده آبی معمول خود با تصویری از شگ کارتونی شیبا اینو کاربران را شگفت‌زده کرد.

به گزارش نیویورک‌پست، این تغییر به ظاهر بی‌اهمیت باعث شد که ارزش ارز دیجیتالی دوج‌کوین بلافاصله تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

تصویر این سگ که نماد ارز دیجیتال دوج‌ کوین است از دوشنبه بعد از ظهر به جای پرنده آبی مشهور توییتر ظاهر شده است. ایلان ماسک مالک توییتر یکی از حامیان اصلی ارز دیجیال «Dogecoin» است.

تغییرلوگوی توییتر

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث تغییر لوگوی توییتر شده است، اما این حرکت جنجالی فقط چند روز پس از طرح اتهام علیه ایلان ماسک به دلیل اجرای یک “طرح هرمی” برای افزایش ارزش ارز دیجیتال صورت گرفته است.

وکلای ماسک با رد این اتهام باور دارند که «توییت‌های بی‌ضرر و اغلب احمقانه»‌ ماسک درباره دوج کوین سبب طرح این اتهام است و در این باره گفته‌اند: «هیچ چیز غیرقانونی درباره توییت کردن حامیانه یا انتشار تصاویر خنده‌دار از یک ارز دیجیتال قانونی با بازاری به ارزش ۱۰ میلیارد دلار وجود ندارد. دادگاه باید به خیال‌پردازی شاکیان پایان و اتهام آن‌ها علیه ماسک را رد کند.»

خبرآنلاین

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید