تصمیم فوری کمیته انضباطی امارات در خصوص مهدی قائدی

  • ورزشی
  • سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۳۰
    کد خبر :1040524
کمیته انضباطی امارات مهدی قائدی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امارات خیلی زود تصمیم به لغو کارت قرمز مهدی قائدی گرفت.

در هفته نهم رقابت‌های لیگ امارات یک بازی برگزار شد که در این دیدار اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در خانه به مصاف تیم آماده و سر حال العین رفت.

این بازی برنده نداشت و در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید. این نتیجه باعث شد تا اتحاد کلباء با ۱۲ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گیرد.

باشگاه اتحاد کلباء از عملکرد فرهاد مجیدی در فصل جاری راضی است. احمد الزعابی، نایب رئیس این باشگاه گفت: به نظرم عملکرد فنی تیم ما در بیش‌تر بازی‌های فصل به ویژه دیدار با العین خوب بوده است. ما باتوجه به بازی‌های که به نمایش گذاشته‌ایم شایسته جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی بوده‌ایم.

او ادامه داد: برابر العین یکی از بهترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشتیم. یک امتیاز برابر العین نتیجه خوبی برای ما بود با این حال ما براین باور هستیم که باید سه امتیاز را به دست می‌آوردیم. این بازی را فراموش می‌کنیم و خود را به خوبی آماده دیدار حساس برابر الوصل می‌کنیم. به بازیکنان خود برای ادامه این روند خوب ایمان داریم.

در دیدار اتحاد کلباء و العین ابتدا یک بازیکن از العین در دقیقه ۲۴ اخراج شد اما مهدی قایدی از اتحاد کلباء هم در وقت‌های تلف شده نیمه نخست به خاطر برخورد شدید با بازیکن حریف با کارت قرمز از بازی اخراج شد تا دو تیم ۱۰ نفره شوند. البته فدراسیون فوتبال امارات به شکایت اتحاد کلباء رسیدگی کرد و درخواست این باشگاه برای لغو کارت قرمز مهدی قایدی را تایید کرد و به این ترتیب این بازیکن ایرانی می‌تواند در بازی بعدی تیمش به میدان رود.

الزعابی درباره لغو کارت قرمز قایدی گفت: اخراج مهدی قایدی تصمیمی درست و منصفانه نبود چرا که توپ در اختیارش بود و به هیچ وجه حرکت او عمدی نبود. خوشحالیم که کمیته انضباطی تصمیم به لغو کارت قرمز این بازیکن گرفت.

 همشهری آنلاین

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید