تصمیمات بحث برانگیز داور پرسپولیس و سپاهان

  • ورزشی
  • یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ ۱۹:۱۷
    کد خبر :1032601
مجری تلویزیون داور پرسپولیس- صنعت نفت

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به یکی از تصمیمات بحث‌برانگیز داور دیدار سپاهان – پرسپولیس اشاره کرد.

حیدر سلیمانی درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس، گفت: او در ۲۰ دقیقه اول تمرکز لازم را به دست نیاورده بود و هر چه زمان می‌گذشت، مدیریت و تمرکز بیشتری پیدا می‌کرد.

وی در مورد صحنه مشکوکی که یحیی گل‌محمدی به آن اعتراض کرد، اظهار داشت: مدافع سپاهان حدود دقیقه ۲۰، توپ را به‌صورت پاس به عقب فرستاد و شهاب زاهدی صاحب توپ شد. مهاجم پرسپولیس می‌توانست با دروازه‌بان سپاهان تک به تک شود که کمک داور، این صحنه را به اشتباه آفساید گرفت. به نظرم او صحنه را به درستی ندید و داور می‌توانست برای تعیین اینکه چه کسی به توپ ضربه زده است، به کمک داور کمک کند.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره سایر صحنه‌های تأثیرگذار مسابقه تصریح کرد: خطای منجر به گل رضا اسدی کاملاً محرز بود و گل به درستی به ثمر رسید. او دقایقی بعد در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت. با این حال علی نعمتی مدافع پرسپولیس در این صحنه به توپ ضربه زد و خطای پنالتی رخ نداد. اخراج شهاب زاهدی هم مبتدیانه بود. او توپ را با دست لمس کرد و می‌خواست داور را فریب بدهد که بنیادی‌فر تصمیم درستی گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید