تصاویری از تینا آخوندتبار خشن‌ترین زن هنرپیشه تاریخ ایران

    کد خبر :998102
تینا آخوندتبار خشن‌ترین زن هنرپیشه تاریخ ایران

قهرمانی در بوکس و کسب کمربند جهانی، سرنوشت چهره‌ای است که تا پیش از این به عنوان هنرمند در ایران شناخته می‌شد.

حضور در رشته‌ای که پر از اکت‌های خشونت‌آمیز است، طبیعتا از سوی چهره‌ای که پیش از این عکس او روی بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر و البته فیلم‌های آن روی پرده‌های سینمایی دیده می‌شد، دور از تصور بود. اما تینا آخوندتبار تمام این تصورات را پشت سر گذاشت و حالا در قامت قهرمان جهان شناخته می‌شود.

بازیگر سابق سینمای ایران ناگهان از سال ۱۳۹۴ تصمیم گرفت با دنیای هنر خداحافظی کرده و با حضور در جهان ورزش، کار خود را به صورت حرفه‌ای در رشته‌ای مثل بوکس پیگیری کند.

هر چند که در ابتدا حضور موفقی در این دنیا نداشت، اما رفته رفته با تمرینات طاقت‌فرسایی که پشت سر گذاشت، حالا در جایگاهی ایستاده که همیشه آرزویش را داشت. جایگاهی که کمربند قهرمانی جهان را در دست‌های او قرار داده است.

تینا آخوندتبار در آخرین نبردی که حدود ۵ روز قبل در کشور بنگلادش داشت، توانست حریف هندی خود را از پیش رو بردارد و با بردی که با توجه به برتری امتیازی به دست آمد، علاوه بر کسب عنوان قهرمانی جهان، کمربند سازمان UBC را به ارمغان آورد.

او حالا به بزرگترین افتخار خود در دوران ورزشی دست پیدا کرده است. آخوندتبار در گفت‌وگویی که مدتی قبل داشت به این موضوع اشاره کرد که اگر به عنوان قهرمانی جهان دست پیدا کند، دوباره به دنیای هنر و سینما بازمی‌گردد و نقشی که در آن موفق به کسب قهرمانی جهان شده را بازی می‌کند تا به این وسیله، راه سختی را که طی کرده به تصویر بکشد.

تینا آخوندتبار همان شاه راهی که پژمان جمشیدی طی کرده را به طور برعکس پیموده است تا ثابت کند می‌توان استعداد را جای دیگری هم به شکل بهتر نشان داد. همان‌طور که بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، حالا در قامت یک سوپراستار در دنیای هنر و فضای سینمایی شناخته می‌شود، آخوندتبار نیز با فاصله گرفتن از گیشه سینما، کمربند قهرمانی جهان در رشته‌ای مثل بوکس را در بهترین نقطه از خانه‌اش نگهداری می‌کند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید