تصادف پژو با اتوبوس دو مصدوم به جا گذاشت

    کد خبر :820632
تصادف پژو با اتوبوس دو مصدوم به جا گذاشت

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از وقوع یک فقره تصادف در محور بزرگراه لشکری محدوده پل صنایع هوایی خبر داد.

احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب عنوان کرد: ساعت ۱۹:۲۰ شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محور بزرگراه لشکری محدوده پل صنایع هوایی به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت یکدستگاه سواری پژو که در این محدوده در حال تردد بوده به شدت با یکدستگاه اتوبوس بخش خصوصی برخورد می‌نماید.

مومنی گفت: این برخورد به حدی شدید بوده که دو نفر مجروح نیز در پی داشته است و هر دو وسیله به علت این حادثه در در محل متوقف و غیر قابل حرکت بودند.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۵ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده این دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری شد.

به گزارش میزان، وی از رانندگان خواست ضمن رعایت حق تقدم در حین رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان از سرعت و سبقت مخصوصا در مواقع تاریکی هوا که دید راننده محدود می‌گردد جدا خودداری نموده در حین رانندگی از انجام هرگونه حرکات نمایشی و مخاطره آمیز جدا خودداری نمایند و همیشه و در همه حال و در حین رانندگی به جلو توجه داشته باشند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید