تصادف شدید ۳ سواری در بزرگراه شهید آوینی

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ ۹:۱۰
    کد خبر :1059043
تصادف شدید بزرگراه شهید آوینی

تصادف شدید سواری رنو با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید آوینی ۵ مصدوم بر جای گذاشت.

سرهنگ رابعه جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور از برخورد شدید بین سواری رنو با دو دستگاه سواری هیوندا و کوییک در بزرگراه آوینی خبر داد و گفت: در این تصادف ۵ نفر راهی بیمارستان شدند.

وی عنوان کرد: وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده در بزرگراه آوینی شرق به غرب نرسیده به رجایی به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری رنو در این محدوده و با سرعت زیاد در حال تردد بوده پس از رفتن در لاین مخالف با یک دستگاه سواری کوییک و سواری هیوندا برخورد می‌کند.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ جوانبخت ادامه داد: راکب و سرنشین موتورسیکلت در این حادثه ۵ نفر از رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه مصدوم می‌شوند که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌شوند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور فاتب مشخص شد، سرعت زیاد ناشی از عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز این حادثه است.

وی از رانندگان خواست در معابر خلوت و هیچ گاه سرعت را چاشنی ترددهای خود نکرده و همیشه با سرعت مطمئنه در معابر خلوت بویژه بزرگراه‌ها و تاریکی هوا تردد داشته باشند و تمام توجه و دقت خود را صرف نگاه کردن به جلو و اطراف کنند تا شاهد بروز این گونه حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

مهر 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید