تصادف در خط ویژه جان راکب موتور را گرفت

    کد خبر :819962
شاخ به شاخ تاکسی و موتورسیکلت در«خط ویژه»

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع حادثه تصادف مابین تاکسی و موتورسیکلت در خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت فارس از تصادف بین موتور سیکلت و تاکسی در خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف فوتی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) ایستگاه بی آرتی مدنی به پلیس 110 و حضور ماموران مشخص شد که در ساعت 12 ظهر دیروز ، یک دستگاه موتورسیکلت به علت ورود به خطوط ویژه و حرکت در مسیر خلاف جهت به صورت رخ به رخ با یک دستگاه تاکسی که آن نیز با سرعت بالا مشغول تردد در خط ویژه همان مسیر بود برخورد می کند.

وی افزود: شدت حادثه به حدی بود که راکب موتورسیکلت پس از این برخورد چندین متر به سمت پشت تاکسی پرتاب می شود و متاسفانه به علت برخورد از ناحیه سر با سطح آسفالت در همان محل حادثه فوت می‌کند.

وی گفت: تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شده و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند؛ در نهایت مشخص شد که در این تصادف راکب موتورسیکلت به علت ورود غیر مجاز به داخل خط ویژه و حرکت به صورت خلاف جهت مقصر این حادثه است؛ البته ورود غیر مجاز و سرعت بالای تاکسی به خط ویژه این مسیر نیز در حال بررسی و اعمال نظر از سوی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد.

وی از رانندگان خواست به هیچ عنوان وارد خطوط ویژه نشوند چرا که این خطوط مخصوص عبور اتوبوس و خودروهای امدادی بوده و ورود به آن تخلف محسوب می شود.

به گزارش برنا، سرهنگ مومنی گفت: سرعت بالای این تاکسی و عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد و عدم رعایت قوانین و مقررات و حرکت خلاف جهت و عدم استفاده از کلاه کاسکت توسط راکب موتورسیکلت دست در دست هم داد تا شاهد حادثه ای غم انگیز در شهر تهران باشیم که امید است با رعایت قانون توسط رانندگان این حوادث دیگر روی ندهد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید