ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال

  • ورزشی
  • سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۰
    کد خبر :845068
ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال

پرسپولیس امروز احتمالا تنها از یکی از خرید ها تابستانی خود در ترکیب ثابت استفاده خواهد کرد.

پرسپولیس امروز در حالی به مصاف استقلال تاجیکستان می رود که نسبت به دور گروهی ،نوراللهی،کنعانی و مغانلو را در جمع بازیکنان خود نمی بیند و کامیابی نیا، شجاعی و مهدی خانی هم مصدومان این تیم هستند.

یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات بازیکنانی جدیدی را جایگزین نفرات جدا شده کرد و احتمالا امروز تیمش را با این ترکیب به مصاف رقیب تاجیکستانی خواهد فرستاد.

“حامد لک” گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و در این دیدار هم فیکس خواهد بود.

در خط دفاعی سیامک نعمتی، سعید آقایی، سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چهار مدافع قرمزها برابر حریف خواهند بود. فرجی و حسینی در خط دفاعی، می‌توانند زوج مناسبی برای پرسپولیس در پست تدافعی تیم باشند.
یحیی احتمال در این بازی وحید امیری را از خط دفاع به حمله خواهد برد تا آقایی دوباره در جناح چپ قرار بگیرد.

هافبک‌های قرمزپوشان، در این دیدار احتمالا میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان و رضا اسدی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار نیز کمال کامیابی‌نیا را در اختیار نخواهد داشت اما سرلک در ترکیب حضور دارد.

به گزارش همشهری آنلاین، در خط حمله هم وحید امیری و عیسی آل کثیر مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، مهدی عبدی دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان

حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی سعید آقایی، رضا اسدی،میلاد سرلک، سیامک نعمتی، احسان پهلوان، مهدی ترابی،وحید امیری و عیسی آل کثیر .

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید