ترفند جالب دختر وزنه بردار ایرانی برای اضافه وزن

  • ورزشی
  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۴۶
    کد خبر :932305
ترفند جالب دختر وزنه بردار ایرانی برای اضافه وزن

پوپک بسامی، دختر وزنه بردار ایران در قونیه برای رسیدن به وزن مورد نظر خود که حدود 60-70 گرم اضافه وزن داشت از ترفندی هوشمندانه استفاده کرد.

دختر وزنه‌بردار ایرانی برای رسیدن به وزن مورد نظر برای شرکت در بازی‌های کشورهای اسلامی، موهایش را کوتاه کرد و سرانجام روی استیج سه مدال برنز در یکضرب، دو ضرب و مجموع کسب کرد.

پوپک بسامی نماینده دسته 55 کیلوگرم تیم وزنه برداری بانوان کشورمان که در حرکت یک‌ضرب با مهار وزنه 71 کیلوگرم در جایگاه سوم این دسته قرار گرفته بود در دوضرب نیز توانست وزنه 94 کیلوگرمی را مهار کرده و با مجموع 165 کیلوگرم در جایگاه سوم جدول قرار گرفته و مدال برنز این دوره از بازی‌ها را به خود اختصاص دهد.

وی در دوضرب ابتدا وزنه 87 کیلوگرمی و سپس وزنه 94 کیلوگرمی را بالا سر برد و اما در سومین تلاشش موفق به مهار وزنه 101 کیلوگرم نشد.

بسامی، وزنه‌بردار دسته 55 کیلوگرم تیم ملی وزنه‌برداری زنان ایران برای رسیدن به وزن مورد نظر خود در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی دست به یک حرکت جالب زد تا اولین نشان بین‌المللی خود را در میدان قونیه کسب کند.

او که در روزهای اخیر تلاش زیادی برای رسیدن به وزن مورد نظر خود کرده بود در روز وزن‌کشی حدود 60-70 گرم اضافه وزن داشت و برای حل این مشکل به یک ترفند جالب روی آورد.

او پیش از وزن‌کشی موهای خودش را کوتاه کرد تا به وزن مورد نظرش برسد. پوپک امروز سه برنز برای تیم ملی وزنه‌برداری زنان ایران به ارمغان آورد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید