تجاوز وحشیانه 4 شیطان صفت به دو دختر جوان

  • حوادث
  • چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۲۸
    کد خبر :996300
تجاوز وحشیانه دو دختر جوان

دختر جوان وقتی همراه دوستش برای تفریح به زمین کشاورزی رفته بود هرگز فکر نمی‌کرد در کلبه وحشت 4 شیطان گرفتار ‌شود.

رسیدگی به این پرونده از اوایل فروردین ماه امسال با شکایت دختر ۲۰ ساله‌ای به نام مهتاب آغاز شد. وی که با سر و وضع آشفته به پلیس آگاهی ورامین مراجعه کرده بود از 4 پسر که او را آزار داده بودند، شکایت کرد.

دخترجوان در تشریح شکایتش گفت: مدتی قبل با پسر جوانی به نام کاوه در خیابان آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرده و گفت قصد ازدواج دارد. چند بار در خیابان با او قرار ملاقات گذاشتم تا اینکه آخرین بار برای تفریح مرا به زمینی کشاورزی در ورامین دعوت کرد. آن روز همراه دوستم سپیده به آنجا رفتم. ما وارد کلبه کوچکی در زمین کشاورزی شدیم و کاوه همراه 3 نفر دیگر از دوستانش به آنجا آمد.آنها همگی مشروب خوردند و در حالی که مست کرده بودند به سمت من و دوستم حمله‌ور شدند. آنها بدون توجه به التماس‌های من و سپیده ما را وحشیانه آزار دادند، سپس تهدیدمان کردند در این باره با کسی حرفی نزنیم. آنها گفتند اگر شکایت کنیم آبروی‌مان را می‌برند.

وی در حالی که اشک می‌ریخت، ادامه داد: دوستم سپیده که خیلی ترسیده بود تصمیم گرفت سکوت کند. به همین خاطر به خانه‌شان برگشت و حرفی نزد، اما من آمده‌ام تا از کاوه و دوستانش شکایت کنم.

ردیابی 4 شیطان

در حالی که پزشکی قانونی آثار ضرب و جرح روی سر و صورت دختر جوان و آزار وحشیانه وی را تأیید کرده بود، کاوه ۲۲ ساله و 3 دوستش در ورامین ردیابی و بازداشت شدند اما جرم سیاه را گردن نگرفتند.

نخستین جلسه تحقیق درباره جنایت سیاه 4 پسر شیطان‌صفت در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

در این جلسه که فقط مهتاب حضور داشت، گفت: دوستم سپیده از ترسش به خانواده‌اش حرفی نزده است به همین خاطر نمی‌خواهد شکایتی را مطرح کند، اما من از 4 پسر شاکی هستم. آنها هرکدام چندین مرتبه مرا آزار دادند. این موضوع تأثیر بدی در روحیه‌ام گذاشته و در این مدت به افسردگی مبتلا شده‌ام. من برای آنها درخواست اعدام دارم.
سپس کاوه که در دادگاه حاضر بود روبه‌روی قضات ایستاد اما اتهام تجاوز به عنف را نپذیرفت.

وی گفت: قبول دارم آن روز همراه دوستانم مشروب خوردم و مست شدم اما با میل مهتاب با او رابطه برقرار کردم. ما او را به زور آزار ندادیم. او با میل خودش همراه‌مان به کلبه آمد.

در این میان مهتاب برخاست و گفت: کاوه دروغ می‌گوید. آنها بی‌توجه به التماس‌هایم مرا آزار دادند. حتی اگر با رضایت خودم به کلبه شیطانی رفته بودم هرگز حاضر نمی‌شدم 4 پسر جوان وحشیانه و برای چند بار مرا آزار دهند. پزشکی قانونی این موضوع را تأیید کرده و من برای آنها درخواست اعدام دارم.

ادامه جلسه تحقیق برای احضار ۳ متهم دیگر پرونده به روزهای آینده موکول شد.

قانون چه می‌گوید؟

بر اساس ماده ۸۲ قانون مجازات اسلامی، تاوان زنای به عنف، اعدام است و فرقی بین جوان و غیرجوان و محصن و غیرمحصن نیست.

تجاوز به عنف، یکی از جرم‌های سنگین به شمار می‌آید و مجازات آن، اعدام است. طبق قانون مجازات تجاوز به عنف برای مرد مجرد یا متأهل تفاوتی ندارد و حتی اگر شاکی خصوصی هم رضایت بدهد در اجرای حکم تأثیری نخواهد داشت.

در تعرض‌های جمعی اثبات جرم، کار سختی نیست.در تجاوز به عنف غیرجمعی اما قربانی باید شواهد و قرائن یا گواهی پزشکی قانونی را برای اثبات جرم به دادگاه ارائه کند و بی‌شک عدم پیگیری و شکایت نسبت به متهم یا متهمان از ترس آبرو می‌تواند در وقیح‌تر شدن مجرم و احتمال تکرار جرم از سوی وی تاثیرگذار باشد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید