بیانیه سپاه درباره سیلی خوردن یک سردار

  • سیاسی
  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ۲۳:۵۶
    کد خبر :855690

سپاه عاشورا با صدور بیانیه ای برخورد قانونی دستگاه‌های مسوول با فرد متعرض به استاندار جدید آذربایجان‌شرقی را خواستار شد.

به گزارش ایرنا، در بیانیه روز شنبه سپاه عاشورا آمده است، انتظار می رود دستگاه‌های مسوول ضمن بررسی موضوع، برخورد قانونی را با فرد خاطی انجام داده و از تکرار چنین مواردی پیشگیری کنند.

در این بیانیه آمده است، حادثه ناگوار هتک حرمت به استاندار ولایی و جهادی آذربایجان شرقی «عابدین خرّم» قلوب امت حزب الله، خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، پاسداران و قاطبه مردم غیور و همیشه در صحنه آذربایجان را مکدر کرد.

در ادامه بیانیه سپاه عاشورا ضمن محکوم کردن رفتار سخیف و دون شان فرد خاطی، از مجاهدت‌ها و رشادت‌های سردار «خرّم» در جبهه‌های دفاع مقدس و مقاومت اسلامی و عرصه خدمت رسانی و نیز رفتار کریمانه ایشان در این موضوع قدردانی و از خدای متعال توفیقات آن مجاهد خستگی ناپذیر را در خدمت به مردم شریف آذربایجان مسئلت شده است.

صبح امروز حمله یکی از حاضران در آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی به زین العابدین خرم، استاندار جدید این استان، مراسم را به تشنج کشاند.

فرد حمله کننده به استاندار جدید آذربایجان شرقی، که گفته می شود یکی از کارکنان سپاه عاشوراست، بنا بر دلایل شخصی این اقدام را انجام داده است.

عابدین خرم، هفته گذشته از سوی دولت منتخب به عنوان پانزدهمین استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید