“بچه زرنگ” به زودی در اکران عمومی

    کد خبر :969308
بچه زرنگ

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» جدیدترین ساخته گروه هنر پویا به تهیه کنندگی حامد جعفری این روزها مراحل نهایی پس از تولید (Post Production) را سپری می‌کند.

پس از آنکه فرایند تدوین نهایی انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» در هفته های گذشته توسط حسن ایوبی بر روی تصاویر نهایی فیلم به پایان رسید، به تازگی اصلاح رنگ این اثر نیز توسط سامان مجد وفایی نهایی شد.

سامان وفایی، در خصوص اصلاح رنگ بچه زرنگ بیان کرد: اصلاح رنگ در پروژه های انیمیشنی بسیار پیچیده‌تر از فیلم‌های رئال است، ما برای اصلاح رنگ این اثر به همراه کارگردان بیش از 30جلسه کار کردیم تا بتوانیم به یک نسخه با کیفیت و قابل دفاع برسیم.

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» این روزها خود را برای نمایش عمومی آماده می‌کند و در روزهای پایانی مراحل پس از تولید قرار دارد.

انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجموعه گروه هنر پویا است که تهیه‌کنندگی آن را حامد جعفری و کارگردانی آن را بهنود نکویی و محمدجواد جنتی برعهده دارند.

در خلاصه قصه منتشر شده درباره این اثر آمده است: «محسن پسر بچه‌ای است که عاشق ابر قهرمان‌های فیلم هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش باز گرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است و ….»

گروه هنر پویا در سال‌های قبل ساخت انیمیشن‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را نیز در کارنامه خود داشته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید