بورس تهران بر بال صعود/ شاخص کل وارد کانال ۱.۵ میلیون واحد شد

    کد خبر :767323

بازار سهام امروز یکشنبه ۱۶ آذرماه را افزایشی آغاز کرد و شاخص کل وارد کانال ۱.۵ میلیون واحد شد و هم اکنون شاخص کل با ۳۵ هزار و ۶۴۰ واحد رشد در محدوده یک میلیون و ۵۲۶ هزار واحد قرار دارد.

در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۲۸ شاخص کل با ۳۵ هزار و ۶۴۰ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۵۲۶ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۹۵۵۰ واحد افزایش به رقم ۴۴۱ هزار و ۴۱۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون و ۲۷ هزار معامله به ارزش ۸۴ میلیارد و ۸۹۶ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، پالایش نفت اصفهان، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۴۰۳ واحد افزایش رقم ۱۹ هزار و ۲۰۷ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۶۰۸ هزار و ۹۸۵ معامله انجام داده‌اند که ۳۸ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال ارزش داشت.

به گزارش همشهری آنلاین، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن گهر زمین، گروه توسعه مالی مهر آیندگان و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید