بهترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل

    کد خبر :866709

بازار تعمیرات موبایل یکی از بهترین و پر درآمد ترین در بین کسب و کارهای مختلف است.به همین دلیل آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل هم این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده اند .امروز سراغ یکی از تعمیرکاران موبایل رفتیم تا ببینیم کجا آموزش دیده و از نظر اون بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل چه آموزشگاهی است ؟

سلام علی هستم امروز در خدمت شما هستم تا از تجربیاتم درباره دوره دیدن در آموزشگاه های مختلف صحبت کنم امیدوارم کمکی به شما عزیزان کرده باشم .

به نظر شما یک آموزشگاه تعمیرات موبایل باید چه ویژگی هایی داشته باشه تا از بین این همه آموزشگاه ما بتونیم بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل را انتخابش کنیم و یا متمایز باشه از بقیه ؟

فاکتورهای زیادی برای آموزش تعمیرات موبایل وجود داره من خودم در آموزشگاه پارسه آموزش دیدم . وقتی میخواهید دوره موبایل شرکت کنید باید ببینید چه مزایایی نسبت به سایرین داره. باید خدماتی ارائه بدهند که اونهارو از دیگران جدا کنه. مثل: داشتن خوابگاه برای افرادی که از شهرهای دیگه میخوان دوره شرکت کنن ،مثلا من خودم که از شهرستان میومدم محلی برای اقامت نیاز داشتم که آموزشگاهی که رفتم خوابگاه داشت و خیلی کمک کرد.

آموزشی که میدن باید به روز و مطابق با علم و گوشی های روز دنیا باشه که دقیقا آموزش های پارسه به همین شکل بود .همچنین، معرفی به بازار کار. پارسه با ارتباطات گسترده ای که داشت سریعا تونست من رو به یکی از مراکز تعمیر موبایل معرفی کنه و من سریع مشغول به کار شدم. در ادامه باید دید که آیا پشتیبانی وجود داره و اگر داره به چه شکل است (آنلاین و تلفنی)

خیلی از آموزشگاه ها فقط برای جذب مخاطب وبالا بردن درخواست دوره هایشان از کلمه پشتیبانی استفاده میکنند ولی در واقعیت همچین چیزی وجود ندارد . اما من هر جا گیر میکردم براحتی من رو حمایت می کردند و کمک می کردند . اساتیدی که تدریس میکنند آیا اصلا سابقه کار عملی دارند یا فقط دانش تئوری دارند.

مدرس باید خودش سابقه کار عملی داشته باشه و گرنه چیزی برای ارائه به هنرجو نداره و عملا تمام مزایا و امکانات از بین میره . داشتن مدرس کار بلد و با تجربه کاری بالا خیلی مهمه چون تمام امکانات دوره برای بهترارائه شدن آموزش انجام میشه . تجهیزاتی که دراختیار هنر جو قرار میدن بروز باشه  که خیلی تو بازار کار و متخصص شدن تاثیر داره .

در پارسه بهترین تجهیزات تعمیرات موبایل وجود داشت و انواع گوشی های مختلف و جدید زیر دست ما بود که میتونستیم با اونها کار کنیم.

داشتن مدرک معتبر هم بسیار مهم هست. ایز ایران به من 4 تا مدرک داد. مدرک فنی حرفه ای – مدرک بین المللی از آکادمی آی سی بی آلمان – مدرک مورد تایید وزارت علوم و مدرک ایزیران وزارت دفاع، همچنین این مدارک باعث شد من به راحتی بتونم جواز کسب بگیرم و هیچ مشکلی برای راه انداختن تعمیرگاه شخصی خودم نداشته باشم. در نهایت هر کس سلیقه ای داره و میتونه بر اساس خواسته ها و سلایق خودش آموزشگاه مورد نظرش رو انتخاب کنه .

این فاکتورهایی بود که از نظر من خیلی مهم هست و در انتخاب آموزش تعمیرات موبایل در تهران و یا هر شهر دیگری می تونه کمک کنه.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید