برگزیدگان جوایز آکتا استرالیا معرفی شدند

    کد خبر :790709

فیلم سینمایی «زن جوان نویددهنده» در بخش بین المللی جوایز معتبر آکتا استرالیا، جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.

فیلم «زن جوان نوید دهنده» جایزه بهترین فیلم را از سوی جوایز بین المللی آکادمی هنر‌های سینما و تلویزیون استرالیا که با نام آکتا شناخته می‌ شود، دریافت کرد.

این فیلم که اولین فیلم سینمایی امرلاد فنل محسوب می‌شود، در مورد زن جوانی است که با تروما‌هایی از گذشته خود روبرو می‌شود. کری مولیگان در این فیلم بازی کرده و در رویداد هنری «آکتا» هم جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. این فیلم سینمایی از مدعیان فصل جوایز محسوب می‌شود و توسط مارگو رابی بازیگر استرالیایی تهیه شده است.

فیلم سینمایی «سرزمین آواره ها» که با نامزدی در ۶ بخش از ۱۱ شاخه سینمایی، بیشتر از هر فیلم دیگری شانس دریافت جایزه داشت، یک جایزه در بخش بهترین کارگردانی فیلم دریافت کرد. کلویی ژائو با این فیلم به اولین کارگردان زن تبدیل شد که به این جایزه دست پیدا می‌کند. از طرف دیگر فیلم سینمایی «دادگاه شیکاگو ۷» به کارگردانی و نویسندگی آرون سورکین، جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ساشا بارون کوهن را دریافت کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در دیگر بخش‌های بازیگری رویداد هنری «آکتا»، چادویک بوزمن فقید، جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فیلم «بلک باتم ما رینی» دریافت کرد. اولیویا کلمن هم برای فیلم سینمایی «پدر» موفق به کسب جایزه در شاخه نقش مکمل زن شد.

«گامبی وزیر» از سوی این رویداد به عنوان بهترین سریال درام انتخاب و آنا تیلور جوی بازیگر این فیلم در شاخه بهترین بازیگر زن سریالی برگزیده شد. «شتز کریک» بهترین سریال کمدی شد و جایزه بهترین بازیگر مرد در سریال هم به آرون پدرسن برای نقش آفرینی در سریال «جاده مرموز» رسید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید