جدیدترین اخبار
20 خرداد 1400 ساعت 09:40 آرشیو کد خبر :817749
برای چاپ کلیک کنید

برنامه کامل تاریخ و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۰

برنامه کامل تاریخ و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۰

رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از جمعه شب با حضور ۲۴ تیم و به شیوه‌ای متفاوت از ادوار قبلی این تورنمنت آغاز خواهد شد.

شانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از فردا شب (جمعه) با مصاف تیم‌های ملی ایتالیا و ترکیه از گروه A در ورزشگاه المپیکوی آغاز خواهد شد.

این اولین بازی از 51 مسابقه‌ای است که قهرمان یورو 2020 را مشخص خواهد کرد، دوره‌ای که در 11 شهر متفاوت اروپا و با یک سال تأخیر (به خاطر شیوع کرونا در جهان) برگزار خواهد شد.

به گزارش تسنیم، در زیر برنامه کامل 51 مسابقه‌ای که برگزاری‌شان یک ماه به طول خواهد انجامید را به همراه تاریخ، ساعت (به وقت تهران) و محل برگزاری آنها مشاهده می‌‌کنید:

هفته اول مرحله گروهی

جمعه 21 خرداد

گروه A: ترکیه – ایتالیا [بازی افتتاحیه] (23:30) ؛ورزشگاه المپیکو/ رم

شنبه 22 خرداد

گروه A: ولز – سوئیس (17:30)؛ ورزشگاه باکی الیمپیا/ باکو

گروه B: دنمارک – فنلاند (20:30)؛ ورزشگاه پارکن/ کپنهاگ
گروه B: بلژیک – روسیه (23:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ/ سن‌پترزبورگ

یکشنبه 23 خرداد

گروه D: انگلیس – کرواسی (17:30)؛ ورزشگاه ومبلی/ لندن

گروه C: اتریش – مقدونیه (20:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا بخارست
گروه C: هلند – اوکراین (23:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف/ آمستردام

دوشنبه 24 خرداد

گروه D: اسکاتلند – جمهوری چک (17:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو

گروه E: لهستان – اسلواکی (20:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ/ سن‌پترزبورگ
گروه E: اسپانیا – سوئد (23:30)؛ ورزشگاه کارتوخا/ سویا

سه‌شنبه 25 خرداد

گروه F: مجارستان – پرتغال (20:30)؛ ورزشگاه پوشکاش آره‌نا/ بوداپست
گروه F: فرانسه – آلمان (23:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا/ مونیخ

هفته دوم مرحله گروهی

چهارشنبه 26 خرداد

گروه B: فنلاند – روسیه (17:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ

گروه A: ترکیه – ولز (20:30)؛ ورزشگاه باکی المپیا
گروه A: ایتالیا – سوئیس (23:30)؛ ورزشگاه المپیکو

پنجشنبه 27 خرداد

گروه C: اوکراین – مقدونیه (17:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا

گروه B: دنمارک – بلژیک (20:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک

گروه C: هلند – اتریش (23:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف

جمعه 28 خرداد

گروه E: سوئد – اسلواکی (17:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ

گروه D: کرواسی – جمهوری چک (20:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک

گروه D: انگلیس – اسکاتلند (23:30)؛ ورزشگاه ومبلی

شنبه 29 خرداد

گروه F: مجارستان – فرانسه (17:30)؛ ورزشگاه فرانتس پوشکاش
گروه F: پرتغال – آلمان (20:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا

گروه E: اسپانیا – لهستان (23:30)؛ ورزشگاه کارتوخا

هفته سوم مرحله گروهی

یکشنبه 30 خرداد

گروه A: ایتالیا – ولز (20:30)؛ ورزشگاه المپیکو
گروه A: سوئیس – ترکیه (20:30)؛ ورزشگاه باکی المپیا

دوشنبه 31 خرداد

گروه C: اوکراین – اتریش (20:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا
گروه C: مقدونیه – هلند (20:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف

گروه B: فنلاند – بلژیک (23:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
گروه B: روسیه – دانمارک(23:30) ؛ ورزشگاه همپدن پارک

سه‌شنبه یک تیر

گروه D: جمهوری چک – انگلیس (23:30)؛ ورزشگاه ومبلی
گروه D: کرواسی – اسکاتلند (23:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک

چهارشنبه 2 تیر

گروه E: سوئد – لهستان (20:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
گروه E: اسلواکی – اسپانیا (20:30)؛ ورزشگاه کارتوخا

گروه F: آلمان – مجارستان (23:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا
گروه F: پرتغال – فرانسه (23:30)؛ ورزشگاه بوداپست

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه 5 تیر

1- تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B ؛ (20:30) ورزشگاه یوهان کرایف
2- تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

یکشنبه 6 تیر

3- تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F ؛ (20:30) ورزشگاه فرانتس پوشکاش
4- تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌‌‌های A، D، E‌ یا F ؛ (23:30) ورزشگاه کارتوخا

دوشنبه 7 تیر

5- تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E ؛(20:30) ورزشگاه همپدن پارک
6- تیم اول گروه F – تیم سوم گرو‌های A، B و C ؛ (23:30) ورزشگاه ناسیونالا

سه‌شنبه 8 تیر

7- تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F ؛(20:30) ورزشگاه ومبلی
8- تیم اول گروه E – تیم سوم یکی یکی از سه گروه A، B، C یا D ؛(23:30) ورزشگاه همپدن پارک

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه 11 تیر

1- برنده بازی ششم مرحله یک هشتم نهایی – برنده بازی پنجم مرحله یک هشتم نهایی؛ (20:30) ورزشگاه سن‌پترزبورگ
2- برنده بازی چهارم مرحله یک هشتم نهایی – برنده بازی دوم مرحله یک هشتم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه آلیانتس آره‌نا

شنبه 12 تیر

3- برنده بازی سوم مرحله یک هشتم نهایی- برنده بازی اول مرحله یک هشتم نهایی؛ (20:30) ورزشگاه باکلی الیمپیا
4- برنده بازی هشتم مرحله یک هشتم نهایی – برنده بازی هفتم مرحله یک هشتم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه المپیکو

مرحله نیمه نهایی

سه‌شنبه 15 تیر

1- برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی – برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

چهارشنبه 16 تیر

2- برنده بازی چهارم مرحله یک چهارم نهایی – برنده بازی سوم مرحله یک چهارم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

فینال

یکشنبه 20 تیر

برنده بازی اول مرحله نیمه نهایی – برنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

Ad

روی خط خبر

  • قیمت روز خودرو در ۲۴ خرداد
  • آموزش و پرورش: شاد تا پایان ۱۴۰۰ رایگان است
  • روحانی: قصد تنش و جنگ نداریم اما در برابر قدرت‌های خارجی سر فرود نخواهیم آورد
  • جزئیات لغو ویزای گروهی ایران و روسیه
  • نیروگاه سیریک؛ گام جدید همکاری‌های برقی ایران و روسیه
  • عراقچی: بدون تحقق اهداف کلیدی ایران، هیچ توافقی نخواهیم کرد
  • عدم همکاری دولت کانادا در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در این کشور
  • افزایش قیمت ۲۱ ارز در بازار بین بانکی
  • ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی به نام مدافعان سلامت تغییر یافت
  • قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
  • قیمت جهانی نفت امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
  • بیت کوین ۹ درصد جهش کرد
  • امنیت مهم‌ترین رکن انتخابات است
  • وضعیت اقتصاد ایران از دید بانک جهانی/ وضعیت همسایگان
  • نمایندگی ایران در سازمان ملل: سایت مشکوک ادعایی فاکس‌نیوز، لوکیشن فیلمبرداری سریال «نون خ» بود
  • ادعای یک مقام یمنی علیه ایران
  • روحانی: دولت با شجاعت پاسخگوی عملکرد خود خواهد بود
  • وام اجاره ۷۰ میلیون تومان شد
  • محسن هاشمی: نیمی‌از اعضای شورای شهر فعلی رد صلاحیت شدند
  • پاسخ دولت به نامزدهای انتخاباتی درباره اصلاح قیمت بنزین در آبان ۹۸
  • مهلت ثبت‌ نام در سامانه املاک و اسکان تا ۴ ماه دیگر تمدید شد
  • پشت پرده بیانیه اخیر سه کشور اروپایی علیه ایران
  • افزایش قیمت طلا، سکه و ارز ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • بازداشت شهروند ایرانی-آمریکایی در پاکستان
  • انفجار در مرکز چین؛ ۱۱ کشته و بیش از ۱۴۰ نفر مصدوم/ فیلم
  • «ارتش مردگان» در لیست ۱۰ فیلم پرفروش نتفلیکس
  • توقف قطار متروی تهران در پی نقص فنی
  • صدور کارت بانکی بریل برای نابینایان
  • واکسیناسیون کرونا با واکسن‌های ایرانی در خرداد
  • هشدار به زنان بارداری که استامینوفن مصرف می‌کنند!
  • Ad