بررسی چگونگی افزایش حقوق کارکنان دولت در شورای عالی دستمزد

  • سیاسی
  • شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۵
    کد خبر :122535

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد از بررسی چگونگی افزایش حقوق کارکنان دولت در جلسات این شورا خبر داد.

شکور پورحسین عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد  با اشاره به آخرین جزئیات جلسات این شورا، گفت: جلسات شورای عالی حقوق و دستمزد به دلیل انتخابات ریاست‌جمهوری و تشکیل کابینه دولت تشکیل نشد، اما چند هفته‌ای است که مرتب در حد بررسی موارد، دو سه هفته یک بار تشکیل می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بخشنامه دولت درباره افزایش میزان حقوق و دستمزدها در سال آینده در شورای عالی حقوق و دستمزد بررسی شده یا خیر؟ اظهار داشت: تاکنون بخشنامه دولت درباره میزان افزایش حقوق و دستمزد کارکنان در سال آینده در شورای عالی حقوق و دستمزد بررسی نشده و پیشنهادی نیز در این باره نداشته‌ایم.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد از احتمال ارائه و بررسی پیشنهاداتی از سوی اعضای این شورا درباره چگونگی افزایش حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سال‌ آینده خبر داد و افزود: اگر پیشنهاداتی در این زمینه ارائه شود، حتما آن را بررسی می‌کنیم.

به گزارش بازتاب به نقل از تسنیم، طبق بخشنامه دولت درباره نحوه افزایش میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی در سال آینده، مقرر شده میزان حقوق کارکنان 10 درصد افزایش داشته باشد که 5 درصد از منابع صرفه‌جویی دستگاه‌ها و 5 درصد را نیز دولت تأمین می‌کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید