برداشت غیرقانونی از بانک برای پیش‌بینی مسابقات فوتبال

    کد خبر :346805

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری عامل برداشت غیرقانونی 25 میلیارد ریال از حساب مشتریان یکی از بانک‌ها در شهرستان ساری خبر داد.

حسن مفخمی شهرستانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیرمجاز و غیرقانونی و انتقال و جابه‌جایی تمام یا بخشی از وجوه موجود در حسابهای بلندمدت برخی سپرده گذاران یکی از بانک‌های شهرستان ساری، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با همکاری مسئولان حقوقی و حراست بانک در بررسی‌های به عمل آمده دریافتند، بیش از 25 میلیارد ریال وجه از حساب مشتریان بانک به صورت غیرقانونی توسط یکی از کارمندان متخلف بانک برداشت شده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: متهم به برداشت غیر قانونی که پس از این اقدام مجرمانه متواری شده بود پس از شناسایی مخفیگاهش با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، مفخمی شهرستانی با اشاره به این که متهم در تحقیقات و بازجویی های اولیه پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی، انگیزه خود از این سلسله عملیات های بانکی مجرمانه را جبران خسارت و تامین نیازمندی های خود ناشی از شرکت در سایت پیش بینی بازی های فوتبال طی چند ماه اخیر اعلام کرد، یادآور شد:متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور تامین روانه زندان شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید