برخورد خاور با ۵ خودروی سواری

  • حوادث
  • جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۰۰
    کد خبر :1073631
برخورد خاور با ۵ خودروی سواری

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه خاور با ۵ خودروی سواری در محدوده ده ونک خبرداد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۴:۱۰ بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در محله ده ونک خیابان مجیدپور به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله یک ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل مشاهده می‌شود یک دستگاه خودروی خاور کمپرسی که بار ضایعات حمل می‌کرده است به دلیل نامشخصی که احتمال نقص فنی خودرو بوده و توسط عوامل پلیس راهور مشخص خواهد شد، به هنگام حرکت از مسیر اصلی منحرف شده و با ۵ دستگاه خودروی سواری که در کنار خیابان پارک بودند برخورده کرده است که باعث خسارت شدیدی به برخی از این خودروها شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این خودروها شامل یک دستگاه خودروی‌پژوه ۲۰۷، دو دستگاه پراید، یک دستگاه خودروی سی یلو، پژو ۴۰۵ بود. آتش نشانان با حضور در محل حادثه اقدام به ایمن‌سازی محل کرده، شاگرد راننده دچار مصدومیت جزیی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: ۵ خودروی دیگر به محل امن منتقل و محل حادثه برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس راهور قرار گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید