سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران:

با سوداگران ناامنی در بازار خودرو برخورد قاطع خواهد شد

    کد خبر :719627

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران از عزم جدی مدیریت جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره گیری از ظرفیت های بازرسی اصناف در کنترل بازار و برخورد قاطع با جریان های برهم زننده نظم بازار و هرگونه اقدام سوداگرانه در بخش عرضه خبر داد.

جمشید گلپور گفت: بازرسان اصناف در سطح کشور موظفند، به صورت مستمر و با همراهی ضابطان قضایی در گشت های ویژه نظارتی، کلیه پارکینگ ها و انبارهای عمومی را مورد بازرسی قرار داده و در صورت مشاهده دپو و احتکار خودروهای فاقد پلاک، ضمن اعمال قانون، گزارش مربوطه را به این مرکز جهت انعکاس به مراجع ذی صلاح ارسال نمایند.
دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور به متصدیان پارکینگ ها و انبارهای عمومی کشور توصیه کرد، ضمن رعایت قانون و خودداری از پذیرش خودروهای فاقد پلاک، در صورت همکاری قبلی با سوداگران، قبل از حضور بازرسان اصناف کشور در محل دپوی خودرو، موضوع را به مراجع مربوطه اعلام کنند.

به گزارش پرشین خودرو،گلپور تاکید کرد: همه مشاغل در سطح کشور باید دارای پروانه کسب در رسته های مربوطه باشند و مطابق قانون نظام صنفی کشور واحدهای بازرسی اصناف کشور مکلف به بازرسی از تمامی صنوف هستند و مالکین مشاغل فاقد پروانه کسب در سطح کشور، پیش از اقدام مراجع قانونی نسبت به پلمپ مکان و اعمال قانون، از مسیرهای تسهیل شده قانونی جهت اخذ پروانه کسب اقدام نمایند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید