بازگشت رویایی پرسپولیس/ صدر جدول دوباره قرمز شد

    کد خبر :1069325

پرسپولیس در یک بازی نفسگیر کامبک زد و به صدر رفت. پرسپولیس و استقلال خوزستان در شرایطی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برابر یکدیگر قرار گرفتند که پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی و استقلال خوزستان برای ماندن در لیگ تلاش می‌کردند. در نهایت این بازی با نتیجه ۴-۳ به نفع پرسپولیس به پایان رسید.‌

هفته بیست و هشتم لیگ برتر
ورزشگاه آزادی/ تماشاگر:
گروه داوری: کوپال ناظمی، علیرضا ایلدروم، امیرمحمد داودزاده و یاسر همرنگ/ ناظر: محمدرضا اکبریان

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، حسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورنوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر
سرمربی: اوسمار ویه‌را

ترکیب استقلال خوزستان:
فرزین گروسیان، محمود مطلق‌زاده، جواد آقایی‌پور، بهروز بارانی، آسو رستم، علیرضا کاظمی، حسین ساکی، دوستونیک تورسانو، ساویو روبرتو، علیرضا خوشکفا و محمد آبشک
سرمربی: سیروس پورموسوی

شرح گل:

پرسپولیس 0 – استقلال خوزستان 1 (علیرضا کاظمی – دقیقه 4): سُر خوردن دانیال اسماعیلی‌فر باعث شد تا محمدجواد آقایی‌پور صاحب توپ شود و پاس خود را به علیرضا کاظمی بدهد. او توپ را از بین پاهای حسین کنعانی عبور داد و ضربه نهایی را به دروازه پرسپولیس زد.

پرسپولیس 0 – استقلال خوزستان 2 (آسور رستم – دقیقه 40): اشتباه عجیب فرشاد فرجی منجر به کرنر شد. توپ روی دروازه ارسال شد و بعد از دفع بازیکن پرسپولیس، آرتور رستم در نقطه کور صاحب توپ شد و با شوتی استثنایی دروازه بیرانوند را برای بار دوم گشود.

پرسپولیس 0 – استقلال خوزستان 3 (علیرضا کاظمی – دقیقه 45+4): بعد از اعلام آفساید روی صحنه شوت عبدالکریم حسن، گروسیان به سرعت با ارسال توپ هوایی تیمش را در موقعیت قرار داد که در این صحنه آقایی پور با پرش خود مدافعان پرسپولیس را از جریان بازی خارج کرد و در ادامه علیرضا کاظمی توانست به شکلی عجیب و غریب گل سوم را هم بزند.

پرسپولیس 1 – استقلال خوزستان 3 (حسین کنعانی – دقیقه 76): روی حرکت وحید امیری و خطای بازیکن استقلال خوزستان پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد. حسین کنعانی پشت توپ ایستاد و بعد از مکث طولانی و در حالی که گروسیان وسط دروازه ایستاده بود، توپ را به گوشه سمت چپ زد و دروازه را گشود.

پرسپولیس 2 – استقلال خوزستان 3 (دانیال اسماعیلی فر – دقیقه 77):بعد از یک حمله سریع پاس در عمق حسین کنعانی با ضربه نهایی از سوی دانیال همراه شد و دروازه باز شد.

پرسپولیس 3 – استقلال خوزستان 3 (عیسی آل کثیر – دقیقه 86):پاس بلند … به پشت مدافعان استقلال خوزستان ارسال شد و عیسی توپ را از مدافعان حریف ربود و با یک ضربه بالاخره طلسم را شکست و تیمش را پیش انداخت.

پرسپولیس 4 – استقلال خوزستان 3 (اوستون اورونوف – دقیقه 90+6): امید عالیشاه در ضد حمله کار را در اختیار گرفت و با پاس دقیق توپ را به دانیال داد. او کات بک را به سمت دروازه فرستاد و کنعانی شوت زد. گروسیان موفق شد توپ را برگرداند و این اورونوف بود که گل چهارم را زد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید