بازداشت چهار شرور خیابان اندرزگو/ فیلم

    کد خبر :1031159
بازداشت چهار شرور خیابان اندرزگو

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی حاوی شرارت و قمه کشی چهار شرور در خیابان اندرزگو تهران در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۱۲، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و در کمتر از ۲۴ ساعت هویت چهار عامل نزاع و قدرت‌نمایی با سلاح سرد شناسایی شدند .

سرهنگ سعید راستی روز یکشنبه در این رابطه افزود: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی حاوی شرارت و قمه کشی چهار شرور در خیابان اندرزگو تهران در شب جمعه ۱۲ آبان، بلافاصله موضوع در دستور کار معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از تصاویر منتشره و همچنین شاهدان محلی، در کمتر از ۲۴ ساعت هویت چهار عامل نزاع، درگیری و قدرت نمایی با سلاح سرد شناسایی شد.
راستی اضافه کرد: با شناسایی دقیق متهمین مخفیگاه هر چهار متهم در مناطق مختلف تهران شناسایی و در بامداد یکشنبه مورخه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ دستگیر شدند.

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ یادآور شد: متهمین در اعترافات اولیه به مشارکت در قدرت نمایی در خیابان شهید اندرزگو اعتراف کردند و پرونده اولیه درخصوص جرایم ارتکابی متهمین تشکیل و هر چهار متهم در اختیار مرجع قضایی قرار داده شدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید