بازداشت مظنونین قتل مهران سماک

  • سیاسی
  • پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۲۰:۳۹
    کد خبر :956860
مهران سماک

به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان انزلی از بازداشت مظنونین قتل «مهران سماک» خبر داد.

در توضیح این خبر به نقل از سرهنگ سیدجعفر جوانمردی آمده است:

 (در تشریح جزئیات این ماجرا و قتل مرد حدوداً 30ساله در شهرستان انزلی): پس از اطلاع مأموران پلیس از ماجرا و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله مراتب با هماهنگی مقام محترم قضایی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 مظنونین قتل “مهران سماک” ۳۰ساله در شهرستان انزلی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد.

 نتیجه تحقیقات بیشتر پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بررسی‌های فنی پلیس به اطلاع عموم‌ خواهد رسید.

فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان نیز در این ارتباط گفت:

فردی به‌نام مهران سماک به‌طور مشکوکی در بندرانزلی کشته شده است که در همین رابطه و از همان لحظات ابتدایی بروز اتفاق پرونده قضایی تشکیل شده است.

 (با بیان اینکه این فر‌د بر اثر اصابت گلوله ساچمه‌ای در شهرستان بندرانزلی فوت می‌کند): به‌محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده است و دادستان بندرانزلی در حال رسیدگی به پرونده است.

 بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده‌ای در محدوده چراغ‌ برق شهرستان انزلی، جسد مردی حدوداً 30ساله که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری مورد اصابت قرار گرفته بود کشف شد.

 برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که این جوان حدوداً 30ساله در محله‌ چراغ برق انزلی از ناحیه‌ سر توسط مأموران مورد اصابت قرار گرفته و در بیمارستان جان باخته است که این خبر تکذیب شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید