بازداشت زنی که از 500 نفر کلاهبرداری کرد

    کد خبر :1035349
بازداشت زن کلاهبردار
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که اقدام به کلاهبرداری از دستکم ۵۰۰ نفر کرده بود، خبرداد.

سردار علی‌ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال اعلام وقوع کلاهبرداری‌های سریالی ازسوی شهروندان تحت عنوان برنده شدن در قرعه کشی‌ میلیاردی رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان بنابرحساسیت موضوع،  تحقیقات شبانه روزی خود را روی این موضوع  آغاز کردند.

وی ادامه داد:‌ کارآگاهان در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که یک زن جوان با ترفند برنده شدن در قرعه‌کشی اقدام به کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی از ۵۰۰ شهروند کرده‌ است. در همین راستا نیز کارآگاهان با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کرده و با اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه وی را در میدان شوش تهران ردیابی کردند. کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی در یک عملیات منسجم متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره چهاردهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به انجام بازجویی از این زن گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد برنده شدن در قرعه‌کشی  اعتراف کرد و گفت که از دستکم ۵۰۰ نفر در نقاط مختلف تهران کلاهبرداری کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید