بازداشت اغتشاشگر بنزینی خیابان ولیعصر تهران

اغتشاشگر خیابان ولیعصر (عج) که در اعتراضات اخیر این خیابان را بهم ریخته بود، دستگیر شد.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: یکی از عوامل اصلی تخریب اموال دولتی و سازمانی در اغتشاشات اخیر دستگیر شد.

 

سرهنگ علی شاملو در تشریح این خبر اظهار داشت: با پشت سر گذاشتن غائله اغتشاشات اخیر، شناسایی ودستگیری عاملان و آشوبگران این حوادث در دستور کار مأموران قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های پلیسی، فردی که در تخریب اموال دولتی و سازمانی (خودرو گشت کلانتری) و شیشه‌های ساختمان برخی ادارات نقش عمده‌ای داشت را شناسایی کردند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: این فرد در جریان اغتشاشات به همراه چند نفر دیگر از همدستانش در محدوده خیابان ولیعصر (عج) از تخریب کنندگان اصلی بوده و افراد را به تخریب اموال عمومی تحریک می‌کرد که بلافاصله از سوی ماموران شناسایی شد.

 

شاملو با بیان اینکه تلاش برای دستگیری این فرد به علت متواری شدنش ادامه داشت تا اینکه در بامداد روز چهارم دی ماه در مخفیگاهش دستگیر شد افزود: وی برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شد.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه متهم در جریان اغتشاشات اخیر خسارت‌های زیادی را به اماکن دولتی وارد آورده بود و نهایتا با قرار میلیاردی روانه زندان شد، خاطر نشان کرد:تلاش برای دستگیری سایر همدستانش همچنان ادامه دارد.

 

سرهنگ شاملو در پایان با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم جداست، گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال اغتشاش و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.