بازار خودرو به کما رفت/ جدول قیمت

    کد خبر :1074566

نفس در بازار خودرو به شماره افتاده و قیمت داخلی‌‌ها و مونتاژی برای 9 روز متوالی تغییر نکرد.

استپ قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در بازه زمانی مورد بررسی تداوم پی‌درپی داشت و این امر موجب شده تا خریداران و فروشندگان به تماشاچیان این بازار بدل شوند.

فعالان بازار خودرو انتخابات ریاست جمهوری را دلیل کشیده شدن ترمز قیمت در بازار خودرو می‌دانند و به این نکته اشاره می‌کنند که در حال حاضر انتخابات به عاملی اصلی تعیین کننده قیمت بدل شده است. از سوی دیگر این روزها نرخ دلار هم در یک بازه در حال تغییر است و این امر نیز موجب شده تا شاهد تداوم استپ قیمت در بازار خودرو باشیم.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز 990 میلیون قیمت‌گذاری شد و نسبت آخرین روز هفته گذشته تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و 835 میلیون تومانی ماند.

بازار خودرو

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند. از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 568 میلیون تومانی شد.

بازار خودرو

اکوایران

 

 

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید