بارش باران و برف در جاده‌های کشور

    کد خبر :458482

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت راه‌های کشور را تشریح کرد و از بارش باران و برف در برخی محورهای مواصلاتی خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بارش باران و برف در بعضی از جاده‌های کشور اظهار کرد: درحال حاضر شاهد بارش برف در محورهای کوهرنگ-مسجدسلیمان گردنه چری استان کهگیلویه و بویر احمد، محور کرمانشاه –همدان استان همدان و محور سنقر- قروه استان کرمانشاه،‌ هستیم، همچنین بارش باران نیز در اغلب محورهای استان لرستان، محورهای کرمانشاه – خسروی و کرمانشاه – سنندج استان کرمانشاه مشاهده می‌شود.

وی در ادامه از مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اغلب محورهای استان فارس خبر داد و افزود: تردد در محور اسالم به خلخال استان اردبیل نیز به علت کولاک با زنجیر چرخ امکان پذیر است و به رانندگان توصیه می‌شود تا قبل از آغاز سفر حتما تجهیزات ایمنی و کافی را به همراه خود داشته باشند و با تماس با شماره‌ تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه مطلع شوند.

رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک و راهور ناجا ترافیک اطراف شهر تهران از جمله باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج را نیمه سنگین اعلام کرد و گفت:‌ سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید