اهدای آپارتمان به ستاره های کشتی ایران توسط خیرین به جای مسئولان!

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۱۴
    کد خبر :866880
اهدای آپارتمان به ستاره های کشتی ایران توسط خیرین به جای مسئولان!

مراسم تجلیل از محمدرضا و محمدعلی گرایی، قهرمانان کشتی فرنگی به همت هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان فارس در زورخانه پهلوان خلیل عقاب برگزار شد.

در مراسم تجلیل از محمدرضا و محمدعلی گرایی، که با عنوان تجلیل مردمی از قهرمانان المپیکی شیراز و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد، جمعی از ورزشکاران و پهلوانان ورزش‌های باستانی شیراز، محمدعلی گرایی دارنده سه مدال برنز جهانی، محمدرضا گرایی قهرمان المپیک و جهان، رحیم گیوی مربی این کشتی گیران، جمعی از اعضای شورای شهر شیراز، مدیرکل ورزش و جوانان استان و محمد موسائی رئیس هیئت کشتی فارس و برخی دیگر از مسئولین استانی و لشکری، نظامی و انتظامی در سالن خلیل عقاب حضور یافتند.

سپس بعد از قرائت دعای ورزش زورخانه‌ای، رحیمی نژاد یکی از خیرین شیراز سه واحد آپارتمان و خیری دیگر به نام خوبیاری نیز سه سکه بهار آزادی به برادران گرایی و رحیم گیوی اهدا کرد.

همچنین در پایان این مراسم علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی گفت: شیراز از پتانسیل و ظرفیت بالایی در کشتی فرنگی برخوردار است و اگر توجه ویژه‌تری به کشتی این استان شود، شاهد افتخارآفرینی بیشتر جوانان این منطقه از کشور خواهیم بود.

وی ادامه داد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری بر معیشت قهرمانان ورزشی در تمامی رشته‌ها تأکید کردند، این کار خداپسندانه و بسیار خوب خیران مایه دلگرمی و ایجاد امید و انگیزه در میان جوانان و خود قهرمانان می‌شود و در آینده هم قرار است همین خیران عزیز از میثم دلخانی نیز که در مسابقات جهانی به نشان طلا دست‌یافته به همین شکل تقدیر کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در پایان این مراسم توسط حسین اوجی و حسین عزیزی به نمایندگی از هیئت ورزش زورخانه‌ای شیراز کتاب تاریخ پهلوانی به علیرضا دبیر اهدا شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید