انگیزه شخصی علت قتل دف نواز اصفهانی/ تکذیب وابستگی مقتول به گروه و فرقه خاص

انگیزه شخصی علت قتل دف نواز اصفهانی/ تکذیب وابستگی مقتول به گروه و فرقه خاص

علی اصفهانی دادستان عمومی‌و انقلاب اصفهان با اشاره به اینکه نیمه‌های شب ۱۸ خرداد گزارشی مبنی بر یک فقره قتل در یکی از باغ‌های سیمرم اطلاع رسانی شد، گفت: تیم جنایی و پزشکی قانونی به سرعت در محل وقوع قتل حاضر شدند.

اصفهانی افزود: خانمی‌که خود را نامزد مقتول معرفی کرد اعلام داشت قاتل، نامزد وی را با سلاح سرد به قتل رسانده و متواری شده است.

وی با بیان اینکه ۲۴ ساعت بعد قاتل دستگیر شد، ادامه داد: قاتل، اختلاف‌های شخصی چندین ساله را علت ارتکاب به قتل عنوان کرده است.

دادستان عمومی‌و انقلاب اسلامی‌اصفهان، وابستگی مقتول به گروه یا فرقه خاصی را تکذیب کرد و ادامه داد: تا این لحظه طبق اعتراف قاتل، انگیزه شخصی فقط عامل قتل بوده است، اما تحقیقات کامل در حال انجام است و اگر انگیزه‌های دیگری هم ثابت شود حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در پایان از بازداشت خانمی‌که خود را نامزد مقتول اعلام کرده خبر داد و علت آن را تکمیل فرایند رسیدگی به جرم و بررسی مباحث معاونت در قتل دانست.

اصفهانی، قاتل را فردی ۴۰ ساله برشمرد که سال‌ها با مقتول اختلاف شخصی داشته و شب حادثه مقتول و نامزدش به دعوت او به باغش وارد شده اند.

به گزارش ایلنا،دادستان عمومی‌و انقلاب اسلامی‌اصفهان بریده شدن کامل سر با ارّه از بدن مقتول را تکذیب کرد و ادامه داد: قاتل با وارد کردن چاقو به گلوی مقتول و پاره شدن گلو باعث مرگش شده است و بر اساس شواهد قاتل و مقتول هیچ کدام مواد مخدر مصرف نکرده بودند.