انفجار گوشی وان پلاس در جیب دوچرخه سوار

    کد خبر :997556
گوشی وان پلاس

شرکت وان پلاس یکی از برندهای مطرح چینی بوده که طی سال‌های گذشته گوشی‌های جذابی راهی بازار کرد. اما طی هفته‌های گذشته انفجار دستگاه‌های این برند افزایش یافت.

بازتاب- در هفته‌های گذشته یک دستگاه گوشی OnePlus 8 Pro منفجر شد. حال در گزارشی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده، فردی در حین دوچرخه سواری گوشی OnePlus Nord 2T آن منفجر شده و دستگاه از بین می‌رود.

گذشته از نابودی گوشی، پا فرد دوچرخه سوار نیز با جراحت سوختگی رو به رو شد. تاکنون آمار انفجار تلفن‌های هوشمند وان پلاس کم نبوده است. البته در پاسخ پشتیبانی این شرکت اعلام شد این حادثه مقصر اصلی آن دوچرخه سوار بود نه گوشی. ناگفته نماند این فرد Vipul نام داشته و تنها شش روز پس از خرید گوشی چنین اتفاقی برای آن رخ داده است.

وان پلاس پیرامون اتفاقات پیش آمده در بیانیه‌ای اعلام کرد:

“ما عمیقا از شنیدن این حادثه نگران هستیم و برای هر گونه خسارت ایجاد شده عذرخواهی می‌کنیم. ما ایمنی مشتریان خود را بسیار جدی می‌گیریم.”

وان پلاس (OnePlus) یک شرکت تولید کننده تلفن همراه است که در سال 2013 توسط کارل پی و پیتر لائو تأسیس شد. شرکت وان پلاس در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تلفن همراه شناخته می‌شود و از محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب برخوردار است. تلفن‌های هوشمند وان پلاس به دلیل طراحی زیبا، عملکرد بالا، و امکانات منحصر به فرد، جزو محصولات محبوب در بین کاربران تلفن همراه قرار دارند.

حال مشخص نیست آیا باری دیگر شاهد انفجار گوشی دیگری از وان پلاس خواهیم بود یا خیر. انتظار داریم بزودی این برند بیانیه‌ای پیرامون اتفاقات رخ داده برای ایمنی بیشتر کاربران و مشتریان خود منتشر کند.

البته گاهی گوشی‌های به تقصیر صاحب دستگاه منفجر شده و خود به خود گوشی نامطلوبی نیستند. استفاده نادرست از گوشی آسیب جدی به آن وارد خواهد کرد که بعدها برای دارندگان نیز حادثه آفرین است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید