جزئیات بیشتر از انفجار در مهمات‌سازی اصفهان/ فیلم

  • سیاسی
  • یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ۹:۰۵
    کد خبر :970652

محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان درباره جزئیات انفجار شب گذشنه در مجموعه مهمات سازی گفت: صدای انفجار ناشی از صدایی بود که پدافند، آن ریزپرنده را مورد اصابت قرار داد.

او با اشاره به اقدام پدافندی صورت گرفته گفت: یکی از ریزپرنده ها سرنگون شد و دو ریزپرنده دیگر هم در تله پدافندی گرفتار شدند و مجبور شدند خودشان را منفجر کنند.

جان نثاری ادامه داد: صدای انفجاری که شنیده شد، صدایی بود که پدافند آن ریزپرنده را مورد اصابت قرار داد.

ویدئوی لحظه وقوع انفجار اول و دوم در کارگاه مهمات سازی اصفهان

 

توضیحات معاون استاندار اصفهان درباره جزئیات انفجار – شبکه خبر

 

اطلاعیه وزارت دفاع در مورد حمله به  یکی از مراکز نظامی

روابط عمومی وزارت دفاع با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

شامگاه هشتم بهمن 1401 حوالی ساعت 23:30 حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می دهد اقدام برای تولید قدرت ، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت؛ ان شاء الله

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید