انفجار و تخریب کامل ۲ واحد مسکونی در مشهد

    کد خبر :828866
انفجار و تخریب کامل ۲ واحد مسکونی در مشهد

با تلاش آتش‌نشانان سه نفر از ساکنان این واحدهای مسکونی به طرز معجزه آسایی نجات یافته و برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین های اورژانس حاضر در محل شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: در پی وقوع انفجار در یک منزل مسکونی، ۲ واحد ویلایی در این شهر به طور کامل فروریخت.

آتشپاد دوم مهدی رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این انفجار بامداد امروز در خیابان فاطمیه رخ داد که ۲ ساختمان مسکونی بر اثر آن به صورت کامل تخریب شد.

وی خاطرنشان کرد: این انفجار شدید توام با آوار بود که بر اثر آن چند نفر از ساکنان در زیر خروارها خاک ناشی از ریزش آوار گرفتار شدند و نجاتگران آتش نشانی ضمن رعایت نکات ایمنی و تثبیت اطراف، اقدام به عملیات برای نجات این افراد کردند.

رضایی اضافه کرد: با تلاش آتش‌نشانان سه نفر از ساکنان این واحدهای مسکونی به طرز معجزه آسایی نجات یافته و برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین های اورژانس حاضر در محل شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد افزود: شدت انفجار به حدی بود که به چهار واحد مسکونی مجاور نیز خساراتی وارد شد و اکنون علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در آتش نشانی مشهد در دست بررسی است.

هزار و ۸۰۰ آتش‌نشان در ۵۴ ایستگاه آتش‌نشانی در شهر مشهد خدمات رسانی می‌کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید