تفاهم نامه بیمه معلم و فدراسیون ورزش های همگانی

    کد خبر :920369

شرکت بیمه معلم در راستای ارائه پوشش بیمه مسئولیت مدنی، بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه نامه درمان گروهی با فدراسیون ورزش های همگانی تفاهم نامه امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، در جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونین مدیرعامل، مدیران بیمه معلم و اعضای ارشد فدراسیون ورزش های همگانی، تفاهم نامه ای فی مابین شرکت بیمه معلم و فدراسیون ورزش های همگانی برقرار شد.

بر اساس این تفاهم نامه صدور بیمه نامه، منطبق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی بیمه مشتمل بر بیمه نامه مسئولیت مدنی مربیان در مقابل ورزشکاران ، بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری و بیمه نامه درمان گروهی در دستور کار قرار می گیرد.

گفتنی است، انعقاد این تفاهم نامه در راستای راهبرد بیمه معلم در حمایت از ورزشکاران صورت گرفته است، به طوریکه بیمه معلم در سالهای اخیر در زمینه های مختلف همراهی و حمایت خود از جامعه ورزشی کشور را محقق کرده است.

شایان ذکر است، بیمه معلم پیش از این نیز در راستای ایفاء مسئولیتهای اجتماعی خود، ورزشکاران کشور را مورد حمایت همه جانبه قرار داده است.

همچنین در این جلسه از نماینده توانمند شرکت بیمه معلم جهت تلاش و همکاری در انعقاد این تفاهم نامه تقدیر شد چرا که بیمه معلم معتقد است رونق و توسعه صنعت بیمه از مسیر توانمند سازی شبکه فروش می گذرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید