انجام تست کرونا از همه کسانی که به کشور وارد می‌شوند، ضروری است

  • سیاسی
  • شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۵
    کد خبر :875493
انجام تست کرونا از همه کسانی که به کشور وارد می‌شوند، ضروری است

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر ضرورت اجرای کامل قانون نسخه الکترونیکی، گفت تا تکمیل زیرساخت‌ها در برخی شهر‌ها برای موارد ضروری و استثنایی با تشخیص وزارت بهداشت و درمان به منظور جلوگیری از اجتماع و ازدحام جمعیت و خطر شیوع بیماری مجوز‌های لازم صادر شده تا مشکلی برای شهروندان بوجود نیاید.

رئیس قوه مجریه با اشاره به اهمیت توجه به واکسیناسیون مهاجران افغانستانی و سایر کشور‌ها که به هر شکلی در کشور حضور دارند، گفت برای قطع زنجیره بیماری و جلوگیری از شیوع کرونا ضرورت دارد برای واکسیناسیون همه افراد بویژه مهاجرین اقدام شود.

رئیسی همچنین با تاکید بر انجام تست کرونا از همه کسانی که به کشور وارد می‌شوند، تاکید کرد لازم است استان‌های مرزی تردد افراد از مرز‌های زمینی، هوایی و دریایی را با دقت و جدیت کنترل کنند و از همه این افراد تست کرونا گرفته شود و به برگه‌های تست که بعضا جعلی هستند، اکتفا نکنند چرا که هرگونه سهل انکاری در این زمینه در حقیقت زحمات همه کادر درمان و دست اندکاران مقابله با کرونا را از بین می‌برد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس جمهورهمچنین با اشاره به ضرورت پیگیری واکسیناسیون عمومی بویژه اهمیت تزریق دوز سوم، یادآور شد بدون تردید واکسیناسیون عمومی می‌تواند در مقابل ویروس کرونا مصونیت ایجاد کند و باید با قوت ادامه یابد. همچنین طرح شهید سلیمانی در پیش بینی و پیشگیری از بیماری کرونا برکات فراوانی داشته است و ادامه آن ضروری است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید