انتقادها از محل نمایشگاه کتاب ادامه دارد

    کد خبر :1067203
سردار تیمور حسینی
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه مصلی و نمایشگاه بین‌المللی محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگی مانند نمایشگاه کتاب نیست، گفت: محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.
سردار سید تیمور حسینی در حاشیه ششمین همایش بین‌المللی مدیریت ایمنی و ترافیک در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی گفت: بعضی وقت‌ها انسان از تکرار حرف‌هایی که بارها به زبان آورده، ابا دارند. در مورد نمایشگاه کتاب هم همینطور است. ما بارها اعلام کرده‌ایم که جای چنین نمایشگاه‌هایی در درون شهر نیست زیرا بار ترافیک را بسیار سنگین‌تر می‌کند.
وی افزود: این محل‌ها، محل مناسبی برای نمایشگاه‌های پر مخاطب نیست و به لحاظ قرارگرفتن در چند بزرگراه پرتردد و محله پر مساله است و در شرایط عادی، فوق اشباع است.
رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: محل نمایشگاه کتاب و نمایشگاه بین‌المللی باید کاربری‌اش تغییر کند و منتقل‌ شود به شهر آفتاب هر چند که در شهر آفتاب هم مشکلاتی ایاب و ذهاب و حمل و نقل عمومی داریم که باید برطرف شوند.حسینی گفت: مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای برگزاری این چنین نمایشگاه‌های بزرگ نیستند و محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.
0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید