امروز آخرین فرصت برای جاماندگان یارانه

    کد خبر :911688
امروز آخرین فرصت برای جاماندگان یارانه

بنابر اعلام قبلی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مهلت نام نویسی متقاضیان یارانه جدید امروز، شنبه ۳۱ خردادماه خاتمه خواهد یافت.

اگر جامانده یارانه جدید هستید و تاکنون برای ثبت درخواست اعتراض خود اقدام نکردید، تا پایان امروز فرصت دارید برای ثبت درخواست به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کنید.

سامانه اینترنتی این سازمان به نشانی my.gov.ir از پنج روز پیش در حال نام نویسی از جاماندگان یارانه جدید است.

برهمین اساس از روز سه‌شنبه، بیست و هفتم اردیبهشت ماه درگاه این سازمان به روی متقاضیان باز است. مطابق تقسیم قبلی، دو روز نخست به نام نویسی افراد با کد ملی زوج، دو روز دوم به نام نویسی افراد با کد ملی فرد اختصاص یافت.

امروز تمامی متقاضیان، صرفه نظر از زوج یا فرد بودن کد ملی مهلت نام نویسی دارند. این سازمان از معترضانی که تا به امروز یارانه نقدی نگرفته‌اند خواسته است تا قبل از نام نویسی در این سامانه، کد دستوری *۴*۴۳۸۷۵*کد ملی# را شماره گیری کنند.

با شماره گیری این کد، متقاضیان از وضعیت خود مطلع می‌شوند و در نهایت برای ثبت درخواست خود به سازمان هدفمندی یارانه‌ها یا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارجاع داده خواهند شد.

سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به نشانی hemayat.mcls.gov.ir به نام نویسی از متقاضیانی اختصاص دارد که نسبت به دهک بندی و یارانه واریزی اعتراض دارند.

به گزارش تجارت نیوز، البته سازمان هدفمندی در همان آغاز رونمایی ازسامانه ثبت درخواست جاماندگان اعلام کرد: با پایان مهلت پنج روزه، فرصت جاماندگان برای ثبت اعتراض تمام نخواهد شد و نوبت بعدی به اطلاع این افراد خواهد رسید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید