امدادرسانی به مسافران چهار قطار متوقف‌شده در مسیر فریمان- مشهد

    کد خبر :966876
امدادرسانی قطار فریمان- مشهد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: حرکت چهار قطار در مسیر مشهد- فریمان بر اثر برودت هوای ۲۸ درجه زیر صفر در فریمان دیشب مختل شد که با تلاش پلیس مسافران این قطارها امدادرسانی و به مشهد منتقل شدند.

سرهنگ جواد جهانشیری افزود: دیشب با اعلام یخ زدگی کمپرسور قطارها در مسیر رفت و برگشت ،حرکت ۴ قطار مسافربری در فواصل مختلف مختل شد که با گزارش موضوع به فوریت های پلیسی ۱۱۰، دستورات ویژه از سوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی صادر و هماهنگی های لازم با آماده‌باش فرماندهی انتظامی شهرستان های فریمان، کاشمر و تربت حیدریه به عمل آمد.

وی اضافه کرد: در این عملیات ضربتی با هماهنگی تیم های امداد و نجات هلال احمر بلافاصله محموله پتو برای مسافران که گرفتار برودت هوا شده بودند، ارسال و با همت شرکت اتوبوسرانی مشهد ۴۰ دستگاه اتوبوس به منظور انتقال مسافران به مشهد و حرم مطهر رضوی اعزام شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ جهانگیری افزود: در این عملیات تیم های پلیس راه آهن استان خراسان رضوی هماهنگی مناسبی برای بهره گیری از توان موجود به عمل آوردند.

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
  1. علی مختاری گفت:

    گازوئیل سوخت موتورهای دیزلی در دمای محیط زیر صفر درجه سانتیگراد شروع به کریستال شدن و تغییر به حالت ژله ای میکند که به این وضعیت یخ زدگی گازوئیل میگویند.این مسئله موجب ایجاد نارسائی و حتی قطع جریان سوخت در موتورهای دیزلی از جمله قطار،کامیون،کامیونت و دیزل ژنراتورهای تولید برق و از کار افتادن آنها میشود.برای پیشگیری از بروز این مشکل درد سر ساز باید از مکمل ضد یخ گازوئیل مناسب استفاده نمود.از ما گفتن و از شما اقدام.

دیدگاهتان را بنویسید