امباپه رسما رئالی شد

  • ورزشی
  • یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ۱۶:۰۶
    کد خبر :1071298
امباپه

کیلیان امباپه با امضای قرارداد پنج ساله به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال شد و اعلام رسمی فردا یا روز سه‌شنبه خواهد بود.

بالاخره پس از سال‌ها انتظار کیلیان امباپه به رئال پیوست و داستان پر کش و قوس انتقال ستاره فرانسوی به باشگاه مادریدی به اتمام رسید.

 امباپه با تایید فابریتزیو رومانو رسما قراردادش با رئال را امضا کرده و انتظار می‌رود فردا یا روز سه‌شنبه توسط باشگاه رئال مادرید انتقالش رسمی شود. با این حال مراسم معارفه به بعد از یورو 2024 موکول خواهد شد. اگر فرانسه به فینال برسد، احتمالا تا 45 روز دیگر شاهد مراسم تاریخی معارفه او در برنابئو خواهیم بود.

در هفته‌های گذشته و پس از اینکه ستاره فرانسوی اعلام کرد از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد، گمانه‌زنی‌ها و شایعات بسیاری درباره زمان اعلام انتقال از سوی رئال مادرید به وجود آمد.

برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که باشگاه مادریدی قصد دارد انتقال این بازیکن را قبل از مسابقات یورو ۲۰۲۴ اعلام کند اما در نهایت تصمیم بر این شده که همه چیز به بعد از یورو موکول شود.

رئال از سال 2017 به دنبال امباپه بود اما او ترجیح داد موناکو را به مقصد پی اس جی ترک کند. او در سال 2022 چیزی تا پیوستن به رئال فاصله نداشت ولی به دلیل در پیش بودن جام جهانی قطر و فشار همه جانبه در فرانسه بر روی او، قراردادش را تمدید کرد اما در نهایت ماه فوریه 2024 به باشگاه اطلاع داد که تمدیدی در کار نیست و او در پایان فصل جدا خواهد شد. بعد از آخرین بازی فصل نیز او در پیامی ویدیویی رسما از هواداران پاریس خداحافظی کرد.

امباپه حالا وارد باشگاهی می‌شود که دیشب قهرمانی شماره 15 خود در لیگ قهرمانان را جشن گرفت و امیدوار است سال بعد جام شانزدهم با با درخشش او کسب کنند.

امباپه رویای رسیدن به لیگ قهرمانان را در سر دارد و رئال می‌تواند برای او بهترین باشگاه ممکن باشد. ستاره‌ای که از کودکی عاشق رئال و رونالدو بود و بالاخره به آرزویش رسید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید