اقدام ناشیانه رژیم صهیونیستی در سالگرد شهادت سردار سلیمانی/عکس

  • سیاسی
  • دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۳۶
    کد خبر :876042

حساب توئیتری وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در واکنشی ناشیانه، عجولانه و بی‌ارزش، نسبت به اقدامات مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی، ضمن وارد ساختن اتهامات تکراری و فاقد ارزش پاسخگویی، بار دیگر هراس خود را از قدرت معنوی جمهوری اسلامی ایران و ترس و واهمه بیشتر از شهید سلیمانی در مقایسه با دوره حیات درخشان این شهید و همچنین جبهه مقاومت نشان داد.

گفتنی است مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه به مناسبت فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان ایشان، با تولید کلیپ، عکس‌نوشته و اینفوگرافی به‌ زبان‌های مختلف، یاد و خاطره رشادت‌های این شهید گرانقدر را در شبکه‌های اجتماعی گرامی داشت و با همراهی حساب های توییتری نمایندگی های کشورمان در اقصی نقاط جهان پویش فعالی را در این عرصه طراحی کرد.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اقدامی منفعلانه در حساب توئیتر خود ضمن تحریف اینفوگرافی تولیدی مرکز دیپلماسی عمومی در مورد «نقض حقوق بین‌الملل با ترور سردار سلیمانی»، در قالب اقدامات هجو و غیر حرفه ای، بدون زحمت دادن به خود برای تولید محتوا، اتهامات بی‌اساسی را بر روی صفحه طراحی شده از سوی مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه درج کرد.

این در حالی است که اینفوگرافی مذکور پیش از این اقدام و سرقت طرح، به چند زبان ترجمه و توسط حساب‌های کاربری نمایندگی‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در توئیتر منتشر شده است.

به گزارش ایسنا، اوج انفعال و درماندگی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی زمانی نمایان می‌شود که این رژیم برای وارد ساختن اتهامات فاقد ارزش، در اقدامی سرقت گونه از همان اینفوگرافی تولیدی مرکز دیپلماسی عمومی استفاده کرده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید