اقدام جنجالی سفیر اسرائیل در سازمان ملل!/عکس

    کد خبر :850549
اقدام جنجالی سفیر اسرائیل در سازمان ملل!

گلعاد آردان در حالی که عکس هیتلر را در دست داشت تلاش کرد به جلسه مجمع عمومی سازمان ملل درباره وضعیت آنروا یورش ببرد.

گلعاد آردان، سفیر رژیم صهیونیستی درحالی که عکس هیتلر را در دست داشت تلاش کرد به جلسه مجمع عمومی سازمان ملل درباره وضعیت آنروا «آژانس امداد و کار آوارگان فلسطینی» یورش ببرد اما نگهبانان مقر سازمان ملل مانع ورود وی شدند.

القدس العربی گزارش داد، وی در توییتی در پیامی اعتراض‌آمیز علیه سازمان ملل نوشت: در اوایل مذاکره درباره آنروا نیروهای امنیتی مانع شدند که من اسناد قاطعانه‌ای را درباره یهودستیزی و اقدامات تحریک‌آمیز آنروا در نهادهای آموزشی‌اش ارائه بدهم. باعث شرمساری است که در سالن مجمع عمومی سازمان ملل این اکاذیب گفته می‌شود و اسناد و مدارک و حقیقت کنار گذاشته می‌شود. من به مبارزه برای نشان دادن حقایق ادامه می‌دهم.

فیلیپه لازارینی، کمیسر آنروا در گزارشی به کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل درباره بحران مالی این آژانس اعلام کرده بود که ادعاها درباره اینکه روش‌های تدریس در مدارس آنروا به دنبال یهودستیزی و خشونت است، درست نیست.

گلعاد آردان در بیانیه‌ای گفته بود که پاسخ وی به لازارینی است و از آنروا و کمیته مربوط به رصد نقض‌های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی انتقاد می‌کند. وی گفته بود که آنروا و این کمیته علیه اسرائیل هستند.

به گزارش ایسنا، این سفیر گفت که او ثابت خواهد کرد که روش‌های تدریس آنروا بر مبنای یهودستیزی است و از کمیته مذکور به دلیل نادیده گرفتن «سرکوب ساکنان غزه توسط حماس» و نقض حقوق بشر توسط تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد خواهد کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید