افشای سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به امارات

  • سیاسی
  • پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰
    کد خبر :768417
افشای سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به امارات

رسانه‌های اسرائیلی از سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به امارات تا ۲۳ ماه جاری میلادی خبر دادند.

رسانه‌های اسرائیلی فاش کردند که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال برنامه‌ریزی برای سفر تاریخی به امارات متحده عربی تا 23 دسامبر (3 دی) است که این امر نشان می‌دهد این تاریخ ممکن است با انحلال کنست رژیم صهیونیستی هم‌زمان باشد.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» نوشت که در صورت عدم تصویب بودجه کنست رژیم اسرائیل، تاریخ سفر نتانیاهو به امارات ممکن است هم‌زمان با انحلال کنست باشد.

روزنامه مذکور در گزارشی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو در تلاش است اولین سفر خود به امارات را سفری تاریخی عنوان کند و این درحالی‌ است‌ که «بنی گانتس» رئیس حزب آبی-سفید مشغول امور سیاسی اسرائیل است.

یک مسئول در دفتر نخست وزیر رژیم اسرائیل به روزنامه هآرتص اعلام کرد که نتانیاهو قصد داشت هفته گذشته از امارات متحده عربی دیدار کند.

به گفته این مسئول، سرویس امنیتی عمومی اسرائیل (شاباک) زمان بیشتری را برای آماده سازی مقدماتی امنیتی مرتبط با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درخواست کرد و به همین دلیل این سفر به تعویق افتاد.

به گزارش تسنیم، کنست رژیم صهیونیستی پیش‌نویس قانون انحلال کنست را با حمایت شریک ائتلاف آبی و سفید تصویب و آن را در بررسی اولیه برای رأی‌گیری مطرح کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید