اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته

  • اجتماعی
  • سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۵۷
    کد خبر :1065779
اعلام محدودیت‌های ترافیکی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا، محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای شمالی کشور را اعلام کرد.

وی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۶ بامداد شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی در خصوص تردد در محور کرج-چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس کماکان ممنوع است.

وی درباره ممنوعیت تردد انواع وسایل نقلیه در جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ گفت: از ساعت ۱۴ آزادراه تهران-شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می‌شود و از ساعت ۱۵ ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد به صورت کامل، از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران یکطرفه اجرا می‌گردد.(شمال به جنوب) و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: تردد از مسیر جاده قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد است. همچنین تردد از مسیر جاده قدیم قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۲۰۰ از میدان امیر کبیر به سمت چالوس ممنوع است.

به گزارش مهر، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراج درباره تردد در محور هراز گفت: تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع، تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ چهارشنبه تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ از محور هراز ممنوع و در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روز جمعه تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید