اعلام زمان برگزاری کنکور 1402

    کد خبر :966816
کنکور

بر همین اساس آزمون اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی به شرح ذیل در ۴۱۷ شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد. آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱، آزمون گروه زبان‌های خارجی بعد از ظهر پنج شنبه ۲۹ دی ماه، گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی صبح جمعه ۳۰ دی ماه و گروه آزمایشی هنر بعد از ظهر جمعه ۳۰ دی ماه برگزار خواهد شد.

کارتهای شرکت در آزمون همه داوطلبان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

همچنین داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی می‌توانند در تاریخ ۲۸ دی ماه به باجه‌های رفع نقص کارت آزمون مراجعه کنند. گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی نیز در روزهای چهارشنبه ۲۸ دی ماه و پنج شنبه ۲۹ دی ماه و گروه آزمایشی هنر روزهای چهارشنبه ۲۸ دی ماه پنجشنبه ۲۹ دی ماه و صبح جمعه ۳۰ دی ماه می‌توانند به باجه‌های رفع نقص نیز مراجعه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است که ارائه مدرک یا گواهی مجعول به تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون، استفاده از هرگونه وسیله غیر مجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه دار، تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی و دست اندرکاران آزمون از قبیله عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون، ثبت نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی تخلف محسوب می‌شود و مجازات هایی را در پی دارد.

به طور مثال استفاده از هرگونه وسیله غیر مجاز از قبیله وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار محرومیت است گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد را به دنبال خواهد داشت.

سایر جزییات مربوط به مرحله اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در این لینک (سازمان سنجش) قابل دریافت است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید