اعلام آرای جدید کمیته انضباطی،جریمه نقدی پرسپولیس، تراکتورسازی، پدیده، سپاهان و ماشین‌سازی

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰
    کد خبر :440886

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم‌های لیگ برتری پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان را جریمه کرد.

به گزارش بازتاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های پدیده مشهد و سایپا تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پدیده تخلفاتی مبنی بر اهانت به تیم مقابل و هوادارانش رخ داد. این تیم به همین خاطر به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز
دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن تیم مقابل رخ داد. تیم پرسپولیس به همین خاطر به جریمه نقدی 100 میلیون ریالی محکوم شد. همچنین تیم تراکتورسازی تبریز نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل باید جریمه نقدی 100 میلیون ریالی پرداخت کند.

کاظم محمودی، سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز هم به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

کمیته انضباطی اعلام کرد اگرچه با تجویز مقررات انضباطی و با توجه به دفعات ارتکاب تخلف از سوی تماشاگران هر دو تیم، کمیته انضباطی می‌تواند این تیم‌ها را به انجام مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگران خودی محروم کند، معهذا از اعمال محرومیت خودداری و بر جریمه نقدی بسنده کرده و این اقدام را به معنای رویه کمیته و توسل به جریمه نقدی در موارد بعدی نیست و به مسئولان هر دو باشگاه فوق متذکر می‌شود، با اعمال تمهیدات و نظارت لازم موجباتی فراهم تا از بروز تخلفات تماشاگران که سبب خدشه به محیط ورزشگاه‌ها و دلسردی علاقمندان واقعی فوتبال می‌شود، جلوگیری کنند. در غیر این‌صورت به هر میزان که ضروری باشد مسابقات تیم‌ها با استفاده از مقررات انضباطی با حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار و ضمن آن جریمه نقدی حداکثری تعیین خواهد شد.

جریمه نقدی برای ماشین‌سازی تبریز و سپاهان اصفهان
دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و سپاهان اصفهان در حالی برگزار شد که تماشاگران تیم ماشین‌سازی اقدام به فحاشی به یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر و اهانت به داور مسابقه کردند. این تیم به همین خاطر به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا مرادی، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز هم به دلیل اعتراض به داور که سبب التهاب در ورزشگاه و اخراج وی شد و اهانت به تیم داوری، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

یوسف بخشی‌زاده، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز نیز به دلیل اعتراض‌های مکرر و تحریک تماشاگران که منجر به اخراج وی شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

خالد شفیعی، بازیکن تیم سپاهان پس از اتمام مسابقه و اعتراض مکرر به داور که باعث تحریک تماشاگران خودی شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم سپاهان اصفهان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کمیته انضباطی با بررسی دفاعیه تیم سپاهان اصفهان مبنی بر استعلام اخذ شده از کانون هواداران باشگاه و عوامل ذیربط در مورد عدم تخلف و فحاشی از سوی تماشاگران تیم سپاهان به اطلاع باشگاه می‌رساند حسب ماده 96 مقررات انضباطی اصل بر صحت گزارشات مقامات رسمی است، ضمن آنکه باشگاه در جهت صحت ادعا و مدارک و مستندانی ارسال نداشته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید