اعتراف هولناک به قتل همسر در پشت بام

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۲:۵۵
    کد خبر :1060359
اعتراف هولناک قتل همسر

مرد افغانستانی که پس از سقوط مرگبار همسرش از پشت‌بام بازداشت شده بود پس از 10 روز به قتل اعتراف کرد.

شامگاه دوشنبه ششم فروردین‌ماه، خبر سقوط مرگبار زنی جوان از پشت‌بام طبقه چهارم یک ساختمان در لواسان به پلیس اعلام شد.

با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (ویژه قتل) راهی محل حادثه شدند و جسد زنی حدوداً 19ساله‌ اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که بر اثر سقوط به کام مرگ فرو رفته بود، بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که همسایه‌ها قبل از این سقوط مرگبار، میان او و خانواده همسرش صدای مشاجره شنیده‌ بودند.

در نخستین گام، همسر این زن مورد بازجویی قرار گرفت. او در اظهارات ضد و نقیضی به کارآگاهان پلیس جنایی گفت: از گذشته با همسرم اختلاف داشتم. شب حادثه برای عید دیدنی به خانه خواهرم رفتم که در جریان میهمانی به‌خاطر همان مشکلاتی که وجود داشت با همسرم مشاجره کردم اما او برای اینکه آرام شود به پشت‌بام رفت. من نیز برای صحبت کردن با او به آنجا رفتم، در ادامه همسرم ناگهان خودش را به پایین پرتاب کرد و به زندگی خود پایان داد!

با توجه به تناقض‌گویی‌های این مرد و خواهرش هر دو بازداشت شدند.

در ادامه تحقیقات از آنجا که همه شواهد و مدارک حکایت از وقوع قتل داشت سرانجام شوهر مقتول لب به اعتراف گشود و گفت: یک سال‌و‌نیم قبل با همسرم در کشور افغانستان ازدواج کردم؛ با وجود مشکلات پس از مدتی همسرم با خواهرم به صورت مخفیانه و غیرقانونی به کشور ایران آمدند. از او خواستم تا به خانه برگردد اما مخالفت کرد، به همین خاطر 4 ماه قبل به ایران آمدم و در شهر‌های اصفهان و دماوند کارگری کردم. شب حادثه به منزل خواهرم رفتم؛ اما دوباره با همسرم مشاجره کردیم و خیلی خشمگین شدم، در ادامه برای صحبت کردن با تلفن به پشت‌بام رفتم؛ دقایقی بعد همسرم نیز به پشت‌بام آمد، او عصبانی بود و درگیری شدیدی میان ما رخ داد و من در این میان همسرم را از پشت‌بام هول دادم که منجر به مرگ او شد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید