اظهار بی اطلاعی مسئولان دو دستگاه از سامانه ثبت نام تسهیلات یک میلیونی

  • اقتصادی
  • چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۱۳
    کد خبر :704791

براساس اعلام نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، سرپرستان خانوار مشمول یارانه نقدی می توانند برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی در سایت ثبت نام کنند تا با یارانه اردیبهشت ماه برایشان واریز شود.

البته هنوز سایت ثبت نام از سوی هیچ مرجعی به طور رسمی اعلام نشده است. خبرنگار ما موضوع را مهدی قمصریان سخنگوی سازمان برنامه و بودجه جویا شد. وی عنوان کرد: تاکنون جزئیات این تصمیم و اینکه کدام سایت و چه اطلاعاتی نیاز دارد مشخص نیست و به محض دریافت، اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین برای پیگیری این موضوع، حسین میرزایی سخنگوی ستاد معیشت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به خبرنگار ما گفت: زیرساختها در این زمینه وجود دارد اما هنوز سایتی برای ثبت نام متقاضیان اعلام نشده و در روزهای آینده چگونگی و نحوه ثبت نام و آدرس آن مشخص خواهد شد.

به گزارش فارس، رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیات دولت گفته است مصوب می‌کنیم در زمان پرداخت یارانه اردیبهشت ماه یک میلیون تومان به تمام خانوارهای یارانه بگیر پرداخت شود.

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
  1. ندا رحیمی پری گفت:

    سلام من اشتباها وارد این سایت. Refahi.irشدم ومشخصات پر کردم نوشته بود اهدای یارانه ولی گزینه اخر که زده بود ایا مایلید اهدا کنید از سایت اومدم بیرون, ایا درخواستم ثبت شده چون اشتباها وارد شدم ولی تایید اخر رو نزدم ایا یارانه من حذف میشود؟؟

دیدگاهتان را بنویسید